Dr Exley mówi, jak wydalić aluminium z organizmu

Aluminium - krzem

Każdego dnia jesteśmy bombardowani aluminium. Mimo, że aluminium jest substancją toksyczną, można ją znaleźć w wielu codziennych produktach, takich jak: przetwory spożywcze, naczynia kuchenne, szczepionki, leki, produkty dla niemowląt, kosmetyki, antyperspiranty, filtry przeciwsłoneczne, środki czyszczące, woda z kranu, a nawet w powietrzu, którym oddychamy.

Era aluminium doprowadza do Parkinsona, Alzheimera 

Aluminium to toksyczny metal gromadzący się w ciele, a zwłaszcza w mózgu. Jest związany z wieloma chorobami, takimi jak: choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane (MS), przewlekłe zmęczenie, zaburzenia autystyczne i inne choroby neurologiczne lub autoimmunologiczne.

Profesor Christopher Exley, naukowiec z Uniwersytetu Keele w Staffordshire w Wielkiej Brytanii, nazwał okres od początku XX wieku do teraz erą „aluminium”. Dzisiaj ilość aluminium jest tak duża w otaczającym nas środowisku, że praktycznie niemożliwe jest jego uniknięcie.

Dlatego Dr Exley poświęcił ponad dwadzieścia lat swojego życia nad badaniem efektów toksyczności aluminium.

Podczas swoich badań doszedł do następującego wniosku:

picie wody mineralnej bogatej w krzem może być rozwiązaniem chroniącym ciało i mózg przed osadzaniem się aluminium w organizmie i uszkodzeniami mózgu.

Jego dane wykazały, że picie wody bogatej w krzem (35 miligramów krzemu na litr) przez okres 12 tygodni znacznie poprawiło funkcje poznawcze u osób z chorobą Alzheimera bez jakichkolwiek znanych lub widocznych efektów ubocznych.

Podczas badań klinicznych, obejmujących zarówno osoby zdrowe, jak i osoby z chorobą Alzheimera, Exley i jego zespół stwierdził, że codzienne picie około jednego litra wody mineralnej z dodatkiem krzemu, może przyspieszyć wydalanie aluminium z organizmu przez nerki i mocz nawet o 70 procent.

Picie wody z krzemem jest nieinwazyjnym sposobem na usunięcie większej ilości aluminium z organizmu, co przynosi korzyści wszystkim osobom, w tym zaszczepionym dzieciom i pacjentom z chorobami takimi jak: choroba Alzheimera, demencja i choroby Parkinsona.

Chociaż znane są już negatywne efekty szkodliwego działania aluminium, to ta toksyczna substancja jest nadal dozwolona w codziennych produktach, które powoli niszczą nasze zdrowie.

Jak poinformował dr Exley, każdy powinien zacząć codziennie pić wodę z krzemionką, aby chronić się przed toksycznością aluminium i wieloma chorobami, jakie ono powoduje.

Jeśli kupisz wodę z krzemionki, powinieneś poszukać takiej która ma minimalne stężenie 30 miligramów krzemionki na litr (lub 30 ppm).

Dobre marki wód bogatych w krzem to ACILIS (również sprzedawane pod nazwą Spritzer), Volvic i Fiji.

Choć woda z krzemionką może być trudna w znalezieniu, istnieje wiele naturalnych produktów bogatych w krzem, które mogą pomóc zmniejszyć obciążenie aluminium.

Żywność naturalnie bogata w krzemionkę to:

 • Owies (595mg/100g).
 • Kasza jaglana (500mg/100g).
 • Jęczmień (233mg/100g).
 • Ziemniaki (200mg/100g).
 • Słonecznik bulwiasty (36mg/100g).
 • Czerwone buraki (21mg/100g).
 • Szparagi (18mg/100g).
 • Banany (13.60mg/250g).
 • Gotowana zielona fasola (6.10 mg/250g).
 • Surowe marchewki (4.58mg/200g).
 • Brązowy ryż (4.14mg/200g).

Liczba szczepionek zawierających aluminium wzrasta

Aluminium jest składnikiem prawie wszystkich szczepionek. Doktor Exley wyjaśnił, że jest to bardzo niebezpieczne. Kiedy aluminium wstrzykiwane jest prosto do krwiobiegu, omija zwykłe kanały eliminacji lub wydalania, i idzie prosto do mózgu lub serca.

Wiele zwolenników szczepionek twierdzi, że aluminium jest najbardziej powszechnym minerałem na naszej planecie, a więc jest nieszkodliwe. Jednakże nowe wyniki naukowe nie zgadzają się z ich wizją. Ponadto dr Exley dodał, że wydobycie i stosowanie aluminium koreluje ze wzrostem chorób neurologicznych.

Kluczowym aspektem badań Dr Exley jest pomoc w ochronie naszych dzieci przed uszkodzeniami neurologicznymi spowodowanymi przez szczepionki.

W przeszłości stosował formę krzemionki zwaną kwasem krzemowym w leczeniu dzieci z zaburzeniem spektrum autyzmu lub innymi uszkodzeniami neurologicznymi spowodowanymi szczepionkami i otrzymywał doskonałe rezultaty.

Jak zrobić wodę krzemową?

Kupujemy kwarc lub czarny krzemień. Na każdy litr wody należy wziąć 10 g kwarcu/krzemienia. Dokładnie myjemy, wkładamy do szklanego naczynia i zalewamy wodą. Po 4 dniach woda krzemionkowa jest gotowa.

Pijemy z wierzchniej warstwy wody, ponieważ na dnie naczynia gromadzi się osad. Związki krzemu tworzą koloidy, które przyciągają zanieczyszczenia osadzające się na dnie.

Kamienie kupujemy w sklepach ze zdrową żywnością. Można je używać kilka miesięcy. 

źródło: naturalnews.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „Invasion” (CC BY 2.0) by Sébastien Prescott

7 Responses to “Dr Exley mówi, jak wydalić aluminium z organizmu”

 • Carlito on 4 maja 2017

  Pani Katarzyno,
  czy ziemia okrzemkowa usuwa aluminium ?

 • Lukasz Mastalerek on 7 maja 2017

  Dziękuję za ten przepis,interesuje mnie także jak skutecznie wyleczyć takie choroby jak reumatoidalne zapalenie stawów i przewlekła obturacyjna choroba płuc,będe wdzięczny za skuteczne proste recepty.

 • bor on 11 maja 2017

  Panie Łukaszu prosze poczytac o boraksie na monitor polski. Moge podac dawki i produkt

 • Łukasz Mastalerek on 18 maja 2017

  proszę w takim razie podać dawki i produkt

 • Aluminium wstrzykiwane on 16 sierpnia 2017

  Witam, wrzucę kilka wyników poszczepiennego wydalania aluminium bez wspomagania…

  W badaniu z 1997 roku przeprowadzonym na dwóch królikach wykazano, że po 28 dniach od wstrzyknięcia aluminium 94% nadal pozostało w organizmie zwierząt. – In vivo absorption of aluminium-containing vaccine adjuvants using 26Al.

  W tym badaniu niemowlęta ludzi wcale nie wydalały aluminium. – Effect of routine vaccination on aluminum and essential element levels in preterm infants.

  Zdrowemu dorosłemu podano dożylnie niewielką ilość cytrynianu glinu 0.7 mikrograma, nie domięśniowo, a po 3.2 roku w organizmie wciąż pozostało 4% aluminium. Większość została wydalona przez nerki. – Human metabolism of aluminium-26 and gallium-67 injected as citrates.

  https://szczepienia.wybudzeni.com/zwiazki-aluminium/

 • Mysz on 12 stycznia 2019

  Czy po tych czterech dniach nie przybędzie w tej wodzie głównie bakterii? Czy kwarc nie rozpuszcza się w wodzie w stopniu zbliżonym do szkła? Wtedy wystarczyłoby wziąć wodę mineralną przechowywaną w szklanej butelce (znacznie dłużej niż 4 dni)

 • Piotr on 4 kwietnia 2019

  Brawo – artykuł trafia w setno problemu. Mamy erę aluminium = erę chorób immunologicznych, neurologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *