Obiecują nieśmiertelność, tylko najpierw muszą cię… uśmiercić

śmierć

Fikcyjne podejście do życia naukowców nie ma granic. Ich infantylność mija się z oczekiwaniami społecznymi.

Albo naukowcy żerują na sponsorach ich badań, albo weszli w stan umysłowej degrengolady.

Badania Roberta McIntyre obiecują nieśmiertelność, pod warunkiem zgody na… eutanazję.

Co oznaczy ten pięknie brzmiący wyraz?

Eutanazja, to morderstwo w świetle prawa.

Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodzi się na śmierć. Robią to osoby podporządkowane egoistycznej rodzinie, osoby na silnych lekach ogłupiających, osoby z niewidoczną chorobą psychiczną.

Widać wyraźnie, jak ten świat jest próżny, a jego zarządcy egoistyczni.

Chcą żyć nieśmiertelnie, dlatego testują na słabszych nowe technologie medyczne… dostaniesz nieśmiertelność, tylko wcześniej mała niespodzianka… najpierw musisz pozwolić, aby cię zabili… :) 

Interia.pl pisze: 

„Przedstawiciele Nectome wierzą, że ludzie w końcu będą w stanie osiągnąć nieśmiertelność lub coś podobnego. Wszystko dzięki digitalizacji zawartości naszych mózgów. Chociaż naukowcy wciąż nie odnaleźli źródła świadomości, większość osób zgadza się, że namacalnym objawem tego, co czyni każdego z nas unikalnym jest sieć trylionów połączeń neuronów określanych mianem konektomu.

Robert McIntyre, współzałożyciel Nectome i kriobiolog Greg Fahy opracowali w 2015 r. witryfikację – pierwszą technikę balsamowania zdolną do zachowania każdego połączenia nerwowego w mózgu ssaka. Ich koncepcję potwierdzają eksperymenty przeprowadzone na królikach.

Nectome otrzymało nawet grant od Narodowych Instytutów Zdrowia (NIH) na dalsze prace nad witryfikacją. Wspólnie z prof. Edwardem Boydenem z MIT otrzymali nagrodę za zachowanie połączeń nerwowych w mózgu świni. W lutym Nectome przeprowadzili pierwszą próbę balsamowania ludzkiego mózgu, chociaż wyniki nie zostały upublicznione.

Będąc na fali sukcesu, Nectome zaczęło promować opracowaną technologię na wszelkie możliwe sposoby. Na początku miesiąca 25 ochotników zdecydowało się zapłacić po 10 000 dol. każdy, aby dołączyć do listy osób oczekujących na przeprowadzenie procesu witryfikacji mózgu pod koniec życia. Warto zaznaczyć, że płyn do konserwacji tkanek należy podać, gdy pacjent wciąż żyje.

Pomimo znaczących postępów, które Nectome poczyniło, jest jeszcze za wcześnie, by sprzedawać klientom niegotowy produkt. Na obietnice nieśmiertelności jeszcze będzie czas. W związku z tym MIT zdecydowało się rozwiązać umowę badawczą z Nectome”.

Te badania zapewne zostaną przekazane innym naukowcom. Celem jest przekonywanie tych mniej logicznie myślących, tych słabszych psychicznie do samobójstwa.

Motywacją do tego ma być… nieśmiertelność.

Pomysł iście wzięty z Islamu, gdzie za samowolną śmierć, wojownik morderca dostał obiecankę: raj z 72 kobietami… czyli nieśmiertelność.

 

Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Kasia Brzoza  Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: Envato Elements By bialasiewicz

One Response to “Obiecują nieśmiertelność, tylko najpierw muszą cię… uśmiercić”

  • Krzysztof on 3 maja 2018

    Szatan wszystko kopiuje po Bogu, ponieważ to Bóg obiecuje nieśmiertelność w zamian za wiarę w Jego Syna. Tylko, że Bóg jest w stanie dotrzymać słowa w przeciwieństwie do Jego przeciwnika, który tylko daje ludziom obietnice bez pokrycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *