Rtęć, ołów, aluminium powodują metaboliczną chorobę mózgu

rtęć i szczepionki

Słyszałaś kiedyś o metabolicznej chorobie mózgu?

Zespół dziewięciu naukowców z najlepszych egipskich szkół medycznych i uniwersytetów potwierdził, że 1 na 50 amerykańskich dzieci ma metaboliczną chorobę mózgu. Jej główną przyczyną może być rtęć w szczepionkach.

Jak zostało to ustalone?

Ekspozycja na rtęć może być mierzona poprzez analizę badania porfiryny w moczu u dzieci. Są to wydalane związki organiczne, które działają, jak biomarkery na toksyczność rtęci.

Nie tylko obecność rtęci w moczu i krwi odsłania od dawna znane powiązanie pomiędzy chorobą metaboliczną mózgu (autyzm) a szczepionkami, ale także rodzaj autyzmu, stopień jego zaawansowania (i jego szerokiego wachlarza objawów), który jest bezpośrednio skorelowany z poziomem ekspozycji na rtęć.

Spośród 100 badanych dzieci, 40 z zaburzeniami spektrum autyzmu (ASD), miały znacznie wyższy poziom rtęci, niż ich nieautystyczne rodzeństwo i inne zdrowe dzieci biorące udział w badaniu.

Ponadto dzieci z najcięższą wersją metabolicznej choroby mózgu, miały najwyższe poziomy narażenia na rtęć. Przez wiele lat, naturalni entuzjaści zdrowia krzyczeli o szkodliwości szczepionek i wypełnień stomatologicznych rtęcią, a teraz prawda wychodzi na jaw – i są na to naukowe dowody.

Zaburzony metabolizm porfiryny w moczu łączy autyzm z rtęcią

Sześć amerykańskich badań powiązało autyzm z narażeniem na rtęć, analizując zaburzony metabolizm porfiryny u autystycznych dzieci. Mediom zostało zakazane publikowanie a nawet dyskutowanie na ich temat, ponieważ ich sponsorzy to nie kto inny jak Big Farma.

Dlatego nie usłyszysz o tych badaniach w telewizji, w gazetach lub na stronach internetowych mediów głównego nurtu.

Inne badanie opublikowane w czerwcu, zostało przeprowadzone przez międzynarodowy zespół naukowców. Mierzyli prozapalne neuropeptydy, które wskazują na obecność rtęci we krwi. Wyniki wykazały, „pozytywną liniową zależność między stężeniem rtęci i nasileniem objawów autyzmu„.

Wspomniane wcześniej badanie wykonane przez naukowców z egipskich szkół medycznych, analizowało matki dzieci z autyzmem. Miały one wiele dentystycznych wypełnień rtęcią, które według naukowców najprawdopodobniej przyczyniły się do poziomów ustrojowych rtęci u ich dzieci.

Uwaga specjalna: etyl rtęci w tiomersalu (stosowany w szczepionkach, zwłaszcza na grypę) jest co najmniej 50 razy tak toksyczny dla ludzkich tkanek, jak metylortęć dla amalgamatów i ryb, a może okazać się dwukrotnie trwalszy w mózgu. Gdy rtęć jest wstrzykiwana do tkanki mięśniowej i krwi, omija normalne ludzkie filtry ochronne, takie jak płuca, narządy trawienne i skórę. W ten sposób rtęć może przenikać przez barierę krew/mózg.

Nie tylko rtęć powoduje metaboliczną chorobę mózgu, ale także ołów i aluminium

W 2015 roku, artykuł opublikowany w magazynie „Behavioral Neurology” przez grupę naukowców z National Institute of Standards, ujawnił wyniki badań 100 dzieci z autyzmem ze znacząco wysokim poziomem rtęci, ołowiu i aluminium, które mogły wyniknąć z narażenia środowiskowego.

Aluminium często stosują w szczepionkach, a ołów okazuje się być w większości wody w kranie, czasami na poziomie alarmującym.

Detoksykacja poprzez środki chelatujące, może odgrywać istotną rolę w poprawie jakości życia oraz zdolności umysłowych i społecznych u dzieci dotkniętych chorobą metaboliczną mózgu.

Autyzm jest zaburzeniem neurorozwojowym, który pojawia się w okresie niemowlęcym lub wczesnym dzieciństwie (nie po urodzeniu), o szerokim spektrum zaburzeń komunikacji i uczenia się. Jest bardzo rzadko, jeśli w ogóle dziedziczony. Wywołany przez przeciążenie organizmu spożywanymi lub wstrzykiwanymi neurotoksynami.

CDC oficjalnie przyznaje się do tuszowania linku pomiędzy autyzmem i rtęcią w szczepionkach

Rtęć jest najbardziej toksycznym nie-radioaktywnym pierwiastkiem na ziemi i drugim najbardziej trującym pierwiastkiem znanym ludzkości. Ustępuje jedynie miejsca uranowi, który zdobywa miejsce pierwsze w tej kategorii.

Ale z jakiegoś powodu rtęć, jest nadal używana w szczepionkach jako konserwant, nawet wtedy, gdy istnieje kilka innych opcji, które nie są toksyczne, i wykonują tę samą pracę.

Faktem jest, że ludzkie neurony mózgu ulegają stałemu rozpadowi w obecności rtęci w ciągu jednej godziny od ekspozycji. Tiomersal jest konserwantem zawierającym rtęć (około 50 procent rtęci) i Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegała o jego stosowaniu w szczepionkach w 1990 roku.

Dodatkowo, rtęć jest trucizną kumulatywną, co oznacza, że organizm ma trudności z usunięciem jej i z czasem znacząco się gromadzi.

Niektóre niemowlęta otrzymują więcej rtęci w ciągu jednego dnia, niż WHO zaleca jako maksimum dla dorosłych w ciągu trzech miesięcy.

Większość ludzi nie wie, że aluminium (wymieniony jako fosforan glinu) w szczepionkach znacznie zwiększa toksyczność rtęci (wymieniony jako tiomersal), w związku z tym, minimalna tolerancja rtęci jest poważnie zawyżona.

Czy CDC pozwala na mieszanie zawartości szczepionek, gdzie aluminium i rtęć działają w połączeniu?

Absolutnie. Szczepienie na błonicę i tężca ma mieć „śladowe ilości rtęci,” połączone w tej samej szczepionce z aluminium.

Od 2002 roku CDC tuszuje związek między autyzmem a szczepionką MMR. Inny dowód na fałszerstwa:  „Trump rozpoczął walkę z koncernami farmaceutycznymi”

Dr William W. Thompson, starszy naukowiec i epidemiolog z Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (Oddział Bezpieczeństwa Szczepień) potwierdził związek pomiędzy szczepionką i autyzmem w e-mail jaki napisał przez swojego adwokata do urzędników CDC.

Po długim okresie milczenia, dr Thompson powiedział, że nie mógł już patrzeć w oczy rodziców, których dzieci cierpią na autyzm i milczeć o całym spisku…

źródło: newstarget.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „A child receives an oral vaccine” (CC BY-NC-ND 2.0) by World Bank Photo Collection

2 Responses to “Rtęć, ołów, aluminium powodują metaboliczną chorobę mózgu”

 • krolewnascieszka on 31 marca 2017

  PAni KAsiu

  A badania USG dla nienarodzonego dziecka są też szkodliwe

 • Kasia on 31 marca 2017

  krolewnascieszka,

  Chińczycy robili badania w tym temacie.
  Ich wniosek jest następujący:
  „wystarczy bardzo mała ekspozycja na ultradźwięki, aby spowodować obrażenia u ludzkiego płodu. Bezwzględnie potwierdzono szkodliwość ultrasonografii dla ludzkiego płodu”.

  Tu jest całość – https://szczepienia.wybudzeni.com/2016/10/09/szkodliwosc-usg/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *