W szczepionkach znajdują się komórki niemowląt

Człowiek: Ludzki płód

Każda osoba lub organizacja, która wmawia Ci, że szczepionki przeciwko ospie wietrznej nie są produkowane z ludzkimi liniami komórek z tkanki płodu, zaprzecza nauce.

Faktem naukowym jest to, że szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella) są wytwarzane nie tylko z komórek tkanki zabitego ludzkiej płodu, ale także z komórek świnki morskiej i krów. W efekcie szczepionka przeciwko ospie jest wielopłodowym koktajlem DNA i chemikaliów, wstrzykiwanym do twojej tkanki i krwi.

To wszystko jest otwarcie przyznawane przez samo CDC (agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodząca w skład Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej), która wymienia składniki stosowane w powszechnych szczepionkach, takich jak ospa wietrzna, MMR i TDaP.

Oto co CDC mówi na temat składników w szczepionce przeciwko ospie wietrznej:

„Ludzkie zarodkowe komórki płuc, komórki świnki morskiej, ludzkie komórki diploidalne (WI-38), ludzkie komórki diploidalne (MRC-5), sacharoza, hydrolizowana żelatyna, chlorek sodu, l-glutaminian monosodowy, dibasowy fosforan sodu, fosforan potasu Monoazotek, chlorek potasu, EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy), neomycyna, płodowa surowica bydlęca” – możesz zobaczyć tę listę na stronie CDC.gov.

Oznacza to, że każdy rodzic dający dziecku szczepionkę przeciwko ospie wietrznej, wstrzykuje swojemu dziecku komórki pierwotnie zebrane z niemowląt usuniętych w czasie aborcji.

Oznacza to również, że w ten sposób wstrzykuje się dziecku neurotoksynę, która jest szkodliwa dla mózgu, MSG. Chlorek sodu i chlorek potasu są nieszkodliwe, ale linie komórek płodowych przywołują wiele pytań.

Czym są i skąd pochodzą?

Żywy wirus “uzyskany od dziecka z dzikim typem ospy wietrznej”

W następującym akapicie z raportu VARIVAX opublikowanego przez firmę Merck, producenta szczepionek, znajduje się sprawozdanie na temat, jak produkowane są szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella):

„VARIVAX [szczepionka przeciwko wirusowi ospy wietrznej] jest preparatem Oka/Merck szczepu żywego, osłabionego wirusa varicella. Wirus był początkowo otrzymywany od dziecka z dziką odmianą varicelli, a następnie wprowadzany do kultur ludzkich komórek płuc płodu, przystosowany i rozmnażany w zarodkowych komórkach świnki morskiej, a następnie rozmnażał się w kulturach komórek diploidalnych ludzkich (WI-38). Następnie przeniesiono wirusa do szczepionki przeciwko wirusowej ospie wietrznej, co odbywało się w Merck Research Laboratories (MRL) w hodowlach komórek diploidalnych ludzkich (MRC-5). Ta żywa, osłabiona szczepionka przeciwko ospie wietrznej jest liofilizowanym preparatem zawierającym sacharozę, fosforan, glutaminian i przetworzoną żelatynę jako stabilizatory”.

Ten sam raport przyznaje również, że „nie przeprowadzono badań kontrolowanych placebo z VARIVAX przy użyciu obecnej szczepionki”.

I gdzie tu badania?

Szczepionki pochodzą z zabitego płodu matki cierpiącej na problemy psychiczne

Obie linie komórkowe WI-38 i MRC-5 pochodzą z ludzkiej tkanki zabitego płodu.

Linia komórkowa WI-38, „pochodzi z tkanki płucnej zabitego płodu żeńskiego białego koloru”.

Tak mówi Instytut Coriella Medical Resarch o linii komórkowej MRC-5/WI-38:

„Linia komórkowa MRC-5 została opracowana we wrześniu 1966 roku z tkanki płuc pobranej od czternastotygodniowego płodu z przerwanej ciąży 27-letniej zdrowej kobiety mającej problemy psychiatryczne. Morfologia komórek jest podobna do fibroblastów. Kariotyp jest 46, XY; Normalny diploidalny mężczyzna. Izoenzymem G6PD jest typ B”.

Linia komórek WI-38 / MRC-5 jest stosowana we wszystkich następujących szczepionkach, zgodnie z wymogami CDC:

 • Adenowirusy.
 • DTaP/IPV/Hib.
 • Hep A.
 • Hep A / Hep B.
 • MMR (MMR-II).
 • MMRV.
 • Wścieklizna.
 • Wirus varicella powodujący ospę wietrzną i półpaśca.

Zwróć uwagę, że lista ta obejmuje szczepionkę MMR, bardzo powszechną szczepionkę podawaną dzieciom w Polsce.

Koncerny nie mają skrupułów…

Dzisiaj przemysł szczepionek dosłownie zbiera tkanki ludzkie z żywych płodów wewnątrz ludzkiej macicy, a następnie podaje te płynne tkanki bogate w substancje odżywcze, aby uprawiać „linie komórkowe” w sztucznym, przypominającym macice środowisku laboratoryjnym.

Stamtąd ponownie bierze nowo wyhodowane tkanki i miesza je razem w „homogenizatorze tkanek”, a następnie dodaje do innych składników biologicznych.

Oprócz niemowląt używają zwierzęta: krowy, świnki morskie, kurczęta, świnie, aby utworzyć roztwór szczepionki, który wstrzykuje się ludzkim niemowlętom.

Jest to niezaprzeczalna prawda o tym, jak szczepionki są wykonywane. Jest to otwarcie dopuszczane i opisywane na stronie CDC.

To jest „nauka”, technologia produkcji nowoczesnych szczepionek…

źródło: naturalnews.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „Alegoría de la Vida (detalle) I” (CC BY-NC-ND 2.0) by Encespaico (Pablo Alcolea)

3 Responses to “W szczepionkach znajdują się komórki niemowląt”

 • nadia on 12 kwietnia 2017

  Bardzo ciekawy artykul. Jednakze troche malo informacji o efektach ubocznych, czyli o tym jaki wplyw ma np. wscieklizna na organizm dziecka. Napisala tez Pani: ”Oznacza to również, że w ten sposób wstrzykuje się dziecku neurotoksynę, która jest szkodliwa dla mózgu, MSG. ” Ale w jaki sposob jest szkodliwa, jak sie objawia?
  Znajac mentalnosc niektorych kobiet, to zawsze to sobie jakos wytlumacza, ze przeciez te plody byly juz martwe, wiec zrobili cos uzytecznego, dodajac je do szczepionek a przeciez to najlepsza tkanka z takiego plodu, ludzie placa za to duze pieniadze a my mamy to w szczepionkach za grosze…Prosze mi wierzyc, znam takie osoby. Dlatego wolalabym wiecej konkretnych informacji o skutkach podania poszczegolnych skladnikow, jaki maja wplyw na ”moje” dziecko. Kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka, wiec po przeczytaniu jakie konkretne objawy moga wystapic u ”mojego” dziecka, daje do myslenia.
  Jak dla mnie artykul bardzo ciekawy i otwiera oczy na niektore sprawy. Dziekuje :)

 • Kasia on 12 kwietnia 2017

  NAdia,

  płody, nienarodzone dzieci powinno się chować, a nie wykorzystywać do eksperymentów naukowych.
  O szczepionkach piszemy bardzo dużo.
  Ten artykuł przedstawia tylko jeden z aspektów, czyli używania płodów do ich tworzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *