Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO

Monsanto

Po miesiącach negocjacji, niemiecka firma Bayer ostatecznie przypieczętował umowę z Monsanto, zakupując giganta za 66 miliardów dolarów.

Zakup oznacza wiele rzeczy, ale żadne z nich nie są dobre dla konsumentów. Połączenie gigantów wzmacnia monopolizacje światowych zasobów żywności. Oznacza również więcej produktów zmodyfikowanych genetycznie (GMO) i środków chemicznych w produktach.

Monsanto zainteresowało się przemysłem marihuany

„Monsanto ma ścisłe relacje biznesowe ze Scotts Miracle-Gro, a Scotta Miracle-Gro próbuje przejąć przemysł marihuany” – oznajmia Big Buds Mag.

Scott Miracle-Gro chciał skapitalizować rozwijający się biznes marihuany w stanach (województwach), w których roślina ta została zalegalizowana. CEO firmy Jim Hagadorn, wyraził zamiar wydać nawet do 500 mln dolarów, aby w całości wykupić branże marihuany.

Scotta Miracle-Gro dokonał w ostatnim czasie kilka zakupów. Wykupili: General Hydroponics, Botanicare i Gavita.

Scotts Miracle-Gro zgłosiła chęć zakupu firm, które zajmują się hydroponicznymi składnikami odżywczymi, oświetleniem, glebą i innymi uprawami .

Koncern Bayer również pełni ważną rolę w planowanej monopolizacji rynku marihuany. Niemiecki koncern chemiczny robi interesy z GW Pharmaceuticals, firmą z Wielkiej Brytanii, która uprawia marihuanę i produkuje leki ze swoich związków i upraw.

Monsanto i Bayer planują masową dystrybucje marihuany GMO

Bayer sprzedaje niektóre z produktów GW Pharmaceuticals, w tym Sativex, kosztowny spray zrobiony z marihuany, który działa o wiele mniej efektywnie, niż wykonany z naturalnie uprawianej marihuany.

Zarówno Monsanto jak i Bayer mają na swoim koncie produkcje broni chemicznej, wykorzystywanej w działaniach wojennych. Te substancje znajdują się w toksycznych produktach, w tym: PCB, DDT, Agent Orange, Glifosat i w produktach GMO.

Michael Straumietis, założyciel i właściciel firmy zajmującej się hydroponicznymi składnikami odżywczymi – Advanced Nutrients, ciągle ostrzega przemysł marihuany przed Monsanto, przed Scotts Miracle-Gro i marihuanie GMO. Informuje o planach koncernów przejęcia całej branży.

„Bayer współpracuje z GW Pharmaceuticals, która uprawia własną zastrzeżoną genetycznie marihuanę. Jest to pewne, że  Monsanto i Bayer są zainteresowane stworzeniem GMO marihuany” – ostrzega Straumietis.

Obie korporacje Bayer i Monsanto, które są połączone w jeden koncern, dzielą się tajemniczymi planami produkcji zmodyfikowanej genetycznie marihuany.

George Soros próbuje zalegalizować marihuanę w Urugwaju

Co ma wspólnego George Soros z rynkiem marihuany?

Bardzo dużo.

Soros jest właścicielem 500,000 akcji korporacji Monsanto. Dlatego tam gdzie jest to możliwe wspomaga koncern w zdobyciu rynku marihuany. Prowadził kampanię o legalizację marihuany w Urugwaju. Po jej legalizacji wykupuje firmy zajmujące się rośliną. 

„Michael Straumietis mówi wprost, że w Ameryce Południowej Monsanto pracuje nad genetycznie zmodyfikowaną konopią, monopolizacją THC i innych kannabinoidów i terpenoidów”.

Właściciel Advanced Nutrients ostrzega, że jeśli biotechnologiczni giganci zaangażują się w branżę konopi, to zmonopolizują ją tak samo jak zawładnęli przemysłem nasion, przemysłem medycznym i przemysłem chemicznym.

„Te korporacje zmniejszyły różnorodność i dostępność nasion. Zmodyfikowały genetycznie uprawy roślin tak, aby rolnicy co roku musieli kupować nowe nasiona i stosować środki chemiczne, jak Roundup, aby je uprawiać. To samo zrobią z marihuaną GMO”– powiedział Straumietis.

Czy należy zalegalizować marihuanę?

 Tak, marihuana medyczna powinna być dostępna na receptę i przepisywana przez lekarzy. Wiele chorych potrzebuje tej naturalnej rośliny, aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Nigdy nie powinniśmy się zgodzić, aby rynek tej wspaniałej rośliny został przejęty przez Monsanto i Bayern. Jeżeli tak się stanie, będzie to kolejny sukces koncernów, które monopolizując rynki, produkują chemiczne substytuty leczniczych produktów.

W takiej sytuacji chory nie będzie miał wyjścia. Będzie musiał stosować marihuanę GMO, która tak jak inne produkty GMO wywołuje nowotwory i inne choroby.

źródło: naturalnews.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „Monsanto” (CC BY-NC 2.0) by Urban Scraper

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *