Wykreowane gwiazdy promują kłamliwy obraz świata

spears

Nie potrzeba wiele, aby w krótkim czasie osoba lub piosenka promowana przez korporacje muzyczne stała się popularna. Każdy na świecie może stanąć za mikrofonem w studiu i nagrać przebój.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ talent jest nieważny. Wykreowane gwiazdki promują specyficzny styl życia i przekazują kłamliwy obraz świata. To jest główne przesłanie muzyczne wypromowanych idoli.

Beztalencie gwiazd

Prawdziwy artysta ma w wielu przypadkach własne poglądy, wartości, nietuzinkowe widzenie świata. Ceni własny talent, dlatego trudno go okiełznać.

Całkiem inaczej przedstawia się sprawa z osobami wybranymi na artystę. Oni nie mają talentu. Jedynym ich zadaniem jest przekazywać politykę korporacji, popierać propagatorskie projekty, czyli być małpą bez żadnych wartości. Muszą pół nago bawić publiczność, występować w wulgarnych scenach, wygadywać głupoty.

Świetnym przykładem jest Miley Cyrus. Sławę zdobyła dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana. Grała sympatyczną nastolatkę. Jej poukładany wizerunek był wszędzie, na koszulkach, w supermarkecie, w reklamach. Nagle wszystko padło na ziemię i widzimy wyuzdany obraz Cyrus. Całkowicie nie tą osobę. Być może nigdy nie była grzeczną dziewczynką. Tak nagła zmiana podoba się mediom, ale jest zadziwiająca.

Madonna robi olbrzymie show z wizerunkami bożków egipskich. Od lat przekazuje wolny styl życia. Na koncertach nie śpiewa na żywo. Jej głos ulepszają miksery. Tak samo jest z Britney Spears. Nie ma żadnego talentu muzycznego. Na żywo śpiewa, jak kiedyś Mandaryna. Podobną rolę klauna pełni Justin Bieber. Śpiewając koncert na żywo gubi mikrofon, jednak głos dalej słychać w głośnikach LINK.

Ludzie wariują na widok spreparowanych idoli

Piosenki pisze zespół profesjonalistów. Idol nie bierze w tym żadnego udziału. Aby piosenka stała się „hitem”, potrzebuje wsparcia wielkich korporacji muzycznych, takich jak, Universal Records. Kiedy osoba skłonna jest do „sprzedania duszy” (wyrażenie powszechnie używane przez artystów muzycznych) wytwórnia zajmie się resztą, nie wymaga talentu tylko grobowego posłuszeństwa.

Popularni „artyści” muzyki stali się chodzącymi billboardami. Często wykorzystywani są do wpływania na umysły mas, na zachowania konsumentów, wyborców i wreszcie do generowania ogromnych zysków. To nie jest spisek. Różni artyści wskazywali na używanie technik kontroli umysłu przez muzykę. ODB z Wu-Tang-Clan to jeden z wielu przykładów.

Rosaenne Barr, kolejna gwiazda Hollywood, stwierdziła, że przemysł rozrywkowy rządzony jest przez „MK Ultra.” MK Ultra to imię nadane dla uprzednio zaklasyfikowanego naukowego programu badawczego. Sponsorowany jest przez CIA. Idea ta nie jest bezpodstawna (źródło). Bez wątpliwości, duża część głównego nurtu przemysłu muzycznego, i przemysłu rozrywkowego ma wpływać na umysły.

Zadaniem idoli jest tak prezentować wizerunek, aby fani kupili ich myślenie i kultowali ich jak figurki religijne.

Opracowana taktyka ma programować. Większość naszego życia mamy spędzać w pracy, a wolnych chwilach kultować podrzuconych idoli. Celem włodarzy jest odciągnąć nas od tego co dzieje się w świecie, od prawdziwej rzeczywistości. Zostaliśmy owładnięci przez masową propagandę. Jeżeli nie masz poglądu na daną sprawę, to wykreowane gwiazdeczki przekażą ci je na koncertach, w teledyskach, w słowach piosenek, w wywiadach.

Często możesz zauważyć prawdziwych artystów, którzy przypadkowo publicznie zaprezentują swój talent. Nagle znikają z ekranów telewizora. Nie dlatego, że nie umieją pisać piosenek. Oni się nie podporządkowali niewolnictwu muzycznemu.

Temat wykracza daleko do ezoterycznych zasad, kontroli umysłu, okultyzmu. Muzyka głównego nurtu jest narzędziem do prania mózgów. To jest powód tak długiego uśpienia społeczeństwa. Nie są w stanie uwierzyć w szkodliwe szczepionki, w naturalne sposoby leczenia, które usuwają nowotwory, przeziębienia, cukrzyce, osteoporozę, bezsenność, nadciśnienie, zawały i wiele innych chorób.

Żyjemy w świecie sukcesu ogłupiających mediów. Jeżeli przynajmniej część społeczeństwa zrozumie prawdę, to automatycznie wzrośnie naturalna selekcja, nie tylko w medycynie. Ta branża obudzi się pierwsza, ponieważ nikt nie chce chorować, cierpieć, umierać przez kłamstwo. 

źródło: collective-evolution.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSPhoto credit: Radar – Bbspears / Foter / CC BY-SA

3 Responses to “Wykreowane gwiazdy promują kłamliwy obraz świata”

 • marcin on 17 września 2015

  polecam film iluminaci w przemyśle muzycznym. Szukać przez google bo na yt jest niekompletny

 • Teresa on 17 września 2015

  Polecam film – Illuminati w przemyśle muzycznym.Dokument –
  https://www.youtube.com/watch?v=RuEA_nqdsXg

 • sceptyk on 18 września 2015

  Justin Biber, Miley marnie skończyli, mają kupę kasy ale ta Cyrus chyba rozkładała już nogi po narkotykach każdemu kto chciał, nawet pracownikom. Ja się pytam co na to jej rodzina, rodzice, czy popierają to w jakie towarzystwo wpadła ich córeczka, a może to cała rodzina jakichś satanistów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *