Top 20 kłamstw na temat raka

Nowotwór

Rozgorzała walka na temat leczenia nowotworów/raka pomiędzy onkologami, profesorami medycyny akademickiej a lekarzami, naukowcami, specjalistami propagującymi naturalne terapie. Onkolodzy zaparli się rękami i nogami i nie chcą dopuścić do medycyny akademickiej naturalnych terapii.

Zwolennicy naturalnych terapii czerpią doświadczenia od wielu naukowców i lekarzy, którzy leczą nowotwory askorbinianem sodu czy dziesiątkami innych substancji.

Sprawdźmy dwadzieścia kłamstw, które używa medycyny akademicka sponsorowana przez korporacje farmaceutyczne.

Kłamstwo #1) Rak jest spowodowany spontanicznym pechem, a nie “przyczyną i skutkiem”.

Prawda: rak ma zawsze jedną przyczynę. Nie ma czegoś takiego jak rak „przypadkowy”, spowodowany „pechem”, a lekarze, którzy twierdzą, że takie zjawiska istnieją, uprawiają nic innego jak „rakowe voodoo” lub popychającą anty-naukę zakorzenioną w mistycyzmie, a nie w rzeczywistości.

Kłamstwo #2) Nie ma lekarstwa na raka.

Prawda: Widnieją dziesiątki sposobów leczenia nowotworów. Istnieją w przyrodzie i są stosowane przez medycynę naturalną. Codziennie na całej planecie, używają je w miejscach niekontrolowanych przez monopole medycyny farmaceutycznej i toksycznej chemioterapii.

Twój organizm sam wie, jak wyleczyć raka!

Tylko potrzebuje odpowiednich zasobów, substancji (i unikania toksycznych chemikaliów), aby to osiągnąć. Prawdą jest, że firmy farmaceutyczne nie mają lekarstwa na raka, natomiast lekarze stosujący naturalne terapie z dużą skutecznością leczyli i leczą nowotwory naturalnymi terapiami. Naszym zadaniem jest wywalczyć prawo do leczenia nowotworów naturalnymi terapiami.

Kłamstwo #3) Chemioterapia leczy raka.

Prawda: chemioterapia jest rodzajem barbarzyńskiej medycyny, która zatruwa całe ciało. Kurczenie guzów nowotworowych wcale nie jest „leczeniem” raka. Jeśli nie usunięto lub nie zniszczono komórek macierzystych nowotworu, guz powraca. Kiedy ciało zostanie zatrute chemioterapią, jego reakcja immunologiczna jest utracona, dlatego nowotwór zazwyczaj powraca do wielu narządów w ciągu 12-24 miesięcy po tym, jak osoba została poddana chemioterapii.

Kłamstwo #4) Nie ma czegoś takiego, jak przeciwrakowe zioła lub pokarmy.

Prawda: prawdziwe leki przeciwrakowe zostały stworzone przez naturę. W każdym sklepie spożywczym znajdują się dziesiątki przeciwrakowych składników odżywczych. Właściwości przeciwrakowe tych potężnych pokarmów (takich jak kurkuma, czosnek, cebula, imbir czy brokuły) rzadko przyciągają uwagę mediów, ponieważ nie mogą być opatentowane i przekształcone w leki o wysokiej dochodowości.

Kłamstwo #5) Chemikalia używane w produktach do pielęgnacji ciała nie powodują raka.

Prawda: popularne produkty do pielęgnacji ciała zawierają chemikalia powodujące nowotwory, wywołują zaburzenia hormonalne. Niemal wszystkie popularne płyny do prania i środki zmiękczające tkaniny są niebezpiecznymi koktajlami rakotwórczych chemikaliów.

Kłamstwo #6) Pestycydy i herbicydy nie powodują raka.

Prawda: pestycydy działają tylko dlatego, że ingerują w procesy metaboliczne i zabijają organizmy. Z definicji są śmiercionośne, w przeciwieństwie nie byłyby wykorzystywane jako pestycydy. Najbardziej znany na świecie herbicyd to glifosat. Molekularnie jest bardzo podobny do VX Nerve Gas, najbardziej toksycznej substancji stworzonej przez ludzkość … i wyprodukowanej jako broń masowego rażenia.

Kłamstwo #7) Przeznaczeniem ludzkości jest rozwój nowotworów.

Prawda: nie ma nic w twoich genach, co programuje lub przewiduje lub powoduje nowotwory. Twój kod genetyczny jest w rzeczywistości planem doskonałego zdrowia. Ale gdy komórki twojego ciała są kąpane w toksycznych, rakotwórczych substancjach chemicznych występujących w żywności i produktach do pielęgnacji ciała, to dobre geny stają się złe (poprzez mutacje), co prowadzi do raka.

Kłamstwo #8) Lekarze chcą pomóc Ci wyeliminować raka.

Prawda: onkolodzy napędzają ogromne zyski z chemioterapii, zabiegów chirurgicznych i radioterapii. W ich interesie finansowym leży to, abyś miał nieuleczalnego raka. Jeśli pomogliby wyeliminować raka, straciliby pacjentów, pieniądze, i pracę! Inaczej nie można ująć ich strachu przed wprowadzeniem naturalnych terapii do onkologii.

Kłamstwo #9) Mammografia wykrywa wcześniej raka, i tym samym ratuje życie.

Prawda: mammografy emitują promieniowanie jonizujące powodujące raka. Im więcej mammografii otrzymujesz, tym większa szansa na zdiagnozowanie raka… spowodowanego przez mammografię! Dodatkowo jest wiele fałszywych pozytywnych wyników wydanych przez mammografy. Statystyki pokazują, że mammografy ostatecznie szkodzą 10 kobietom na każdą 1 kobietę, której pomagają.

Kłamstwo #10) Diagnoza raka jest zawsze prawdziwa i dokładna.

Prawda: diagnozy skazujące pacjentów na nowotwory, są często wyolbrzymiane lub wymyślane z powietrza przez lekarzy chcących zarobić na nieuzasadnionych zabiegach. Dr Farid Fata, został uznany za winnego oszustwa karnego za fałszywe zdiagnozowanie raka u zdrowych osób w jego popularnej klinice onkologicznej w Detroit. Celowo kłamał każdego pacjenta, który wszedł do jego kliniki, mówiąc im, że mają raka i że umrą bez chemioterapii. Zatruwał tysiące ludzi i teraz siedzi w federalnym więzieniu za przestępstwa. 

Wielu onkologów jest uczciwymi ludźmi, ale w dziwny sposób zagłuszają sumienie i blokują testowanie naturalnych metod. Dlatego wrzucamy ich do jednego worka z napisem „kłamcy farmaceutyczni”. Niczym nie różnią się od dr Farid Fata.

Kłamstwo #11) Firmy farmaceutyczne chcą znaleźć lekarstwo na raka.

Prawda: firmy zajmujące się produkcją lekarstw chcą wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z przemysłu raka. Nie mają żadnego interesu w wyeliminowaniu swoich dochodów. Byłoby to finansowe samobójstwo.

Kłamstwo #12) Organizacja wspomagająca raka piersi zbiera pieniądze, aby wyeliminować raka.

Prawda: skorumpowana, nieuczciwa grupa Komen pracuje dla przemysłu raka. Zarabia na pieniądzach z darowizn, składek i wykorzystuje większość z nich do uruchomienia klinik mammograficznych w ubogich, dzielnicach miast, gdzie ludzie mogą być zdiagnozowani i poddani chemioterapii. Wszystko z powodu chorej żądzy pieniędzy. Komen nie interesuje się leczeniem raka.

Każda organizacja, która mami społeczeństwo różowymi wstążeczkami, kłamie. Gdyby była uczciwa, to również propagowałaby naturalne metody. Od takich organizacji należy uciekać z daleka.

Kłamstwo #13) ) Rak jest wrogiem, który zaatakował organizm i powinien zostać wyeliminowany poprzez atakowanie go chemią.

Prawda: rak jest tylko komórkami twojego ciała, mnożącymi się poza kontrolą. To nie jest coś, co „złapiesz” lub coś, co „infekuje” oganizm. Współczesna medycyna popełnia ogromny błąd lecząc raka jako chorobę zakaźną. Bombarduje organizm substancjami chemicznymi w celu wyeliminowania go. Ale rak jest komórką, więc aby go zabić muszą zniszczyć twój organizm.

Kłamstwo #14) Gdy firmy farmaceutyczne znajdą lekarstwo na raka, dadzą go światu za darmo.

Prawda: przedsiębiorstwa zajmujące się lekami zainteresowane są zyskami, a nie ratowaniem ludzkości. Sam pomysł, że koncerny farmaceutyczne wydadzą miliard dolarów na opracowanie lekarstwa, które oddadzą za darmo, jest śmieszny.

Wszyscy ci ludzie ofiarujący pieniądze na „poszukiwanie lekarstwa” nie zdają sobie sprawy, że lekarstwo nigdy nie zostanie wydane światu za darmo. Firmy farmaceutyczne szukają zysków, a zyski pochodzą z leczenia i jednocześnie umacniania ludzi w chorobie.

Koszty wyprodukowania lekarstw i przejścia wszystkich procedur wdrożenia ich na rynek są specjalnie zawyżane, aby małe firmy nie mogły ich spełnić. 

Kłamstwo #15) Zabieg podwójnej mastektomii zapobiega rakowi piersi.

Prawda: wycinanie części ciała, które kiedyś mogą mieć komórki rakowe jest chyba najgłupszym sposobem zapobiegania nowotworom. Osoby uczestniczące w takich kampaniach są opłaconymi sprzedawczykami.

Kłamstwo #16) Światło słoneczne powoduje raka a kremy przeciwsłoneczne chronią przed działaniem promieni słonecznych.

Prawda: prawidłowe naświetlanie organizmu promieniami słonecznymi zapobiega nowotworom, dzięki wytwarzaniu witaminy D na skórze. Większość ludzi ma poważny niedobór witaminy D i to właśnie niski poziom tej witaminy pozwala na rozwój guzów w całym ciele. Dlatego też większość przypadków zachorowania na raka występuje w okresie zimy.

Witamina D jest tak potężnym składnikiem odżywczym, że zapobiega więcej niż 80% wszystkich nowotworów. Ale także musi być spożywana w odpowiednich dawkach dla organizmu. Dodam dużych dawkach.

Kłamstwo #17) Jedynym powodem, dla którego jeszcze nie wyleczyliśmy raka jest fakt, że jeszcze nie zainwestowaliśmy w niego wystarczającą ilość pieniędzy.

Prawda: to samo kłamstwo powtarzają od lat sześćdziesiątych… czyli twierdzenie, że lekarstwo na raka jest tuż za rogiem, a my potrzebujemy tylko więcej pieniędzy na badania, aby wreszcie je znaleźć. Ale to kłamstwo zupełnie zapomniało przyznać, że przemysł raka nie jest zainteresowany znalezieniem lekarstwa. Za dużo pieniędzy zarabiają na pacjentach nowotworowych, z darowizn, z badań naukowych i z leków. Rak jest branżą liczącą miliardy dolarów, a nikt w branży nie chce tego utracić. 

Kłamstwo #18) Nowoczesne formy leczenia raka są bardzo skuteczne, co jest poparte naukowymi dowodami w ich skuteczności i bezpieczeństwie.

Prawda: prawdziwe dowody naukowe wskazują, że chemioterapia działa tylko w około 2-5% przypadków. Dla pozostałych 95-98% pacjentów otrzymujących chemioterapię, jest to śmiertelna trucizna, która uszkadza ich serce, wątrobę, mózg i nerki. Podobnie jak w przemyśle farmaceutycznym, naukowe „dowody” dotyczące leczenia raka są zniekształcone lub sfabrykowane, aby sprzyjać interesom finansowym przemysłu farmaceutycznego.

Kłamstwo #19) Nie ma związku pomiędzy odpowiednią dietą a rakiem.

Prawda: żywność, którą spożywasz codziennie, ma bezpośredni, wymierny i niezaprzeczalny wpływ na raka: w jego zapobieganiu lub wywoływaniu.

Kłamstwo #20) Branża raka chce… zbankrutować.

Prawda: nikt nie wierzy koncernom farmaceutycznym, onkologom, że faktycznie chcą walczyć z nowotworami, że faktycznie chcą leczyć pacjentów. Gdyby tak było to szybko musieliby zbankrutować, gdyż zabrakłoby chętnych na super drogie zastrzyki z chemią.

Oczywiście, że są uczciwi onkolodzy.

Tylko dlaczego zgadzają się na używanie tak śmiercionośnych metod?

Dlaczego uczciwie nie testują naturalnych metod, które opisane są w setkach ośmieszanych badaniach naukowych?

źródło – naturalnews.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „Skin Cancer” (CC BY-NC 2.0) by Otto Magus

8 Responses to “Top 20 kłamstw na temat raka”

 • Sympatyk on 5 kwietnia 2017

  Dziękuję…prawda musi być powszechnie znana …tylko wtedy coś się zmieni

 • Wojciech on 5 kwietnia 2017

  7) A jak zinterpretowac to, ze zdarzaja sie nowotwory u noworodkow?

  Dziekuje za ciekawa lekture, pozdrawiam.

 • Hetero Sapiens on 7 kwietnia 2017

  Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że przypadki nowotworów u noworodków to przede wszystkim skutek nieodpowiedniego dbania o siebie matki przed i podczas ciąży. Ciąża- to jakby nie spojrzeć efekt połączenia dwóch komórek, które już mogły zawierać „defekt” wynikający z nieodpowiedniego stylu życia kobiety i mężczyzny. Ponadto nie czarujmy się- diety wielu kobiet w ciąży pozostawiają wiele do życzenia (choć niekiedy kobiety mają złudne poczucie zdrowego jedzenia). Nie będę się rozdrabniać nad tym ile kobiet popala, czy popija w ciąży. Śmieciowe jedzenie matki tak przed, w trakcie, jak i po ciąży robi swoje, ale nie tylko o to chodzi. Podczas ciąży kobiety nagle decydują się na częstsze wizyty u stomatologa co wiąże się często z RTG. Ponadto telefony komórkowe, wszechobecne wi-fi- promieniowanie jest wszędzie… Stąd też właśnie noworodki chorują na nowotwory.

 • Daniel on 10 kwietnia 2017

  a ja myślę że nowotwory u noworodków jak i inne choroby „dziedziczne” to „będzie karał do czwartego pokolenia”… czy jakoś tak to brzmi w biblii

 • rafal on 11 kwietnia 2017

  POLACY PO BITWIE POD GRUNWALDEM ,SĄ NARODEM PRZEKLĘTYM PRZEZ KOŚCIÓŁ ! ! !
  Ojciec Święty, żyd nie polak Jan Paweł II ,klątwy nie zdjął ! ! ! Watykan to WRÓG polaków ! ! !
  46.Lechia,-3 tys.lat historii Polski.cz.1/3.Spiskowa Historia Polski.https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w&list=PLMljuBdUhXvsRJ-QD2ME1HHg7H7gaJ7fU
  AKOWCY strzelali do ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH którzy szli powstaniu na pomoc ! ! !
  KOPERNIK był satanistą .
  W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia .Polacy ocaleją ! ! ! ! BÓG ,HONOR, OJCZYZNA
  ISTAMBUŁ – to po prostu po polsku -IS TAM BUŁ – Jezus tam był . NOE , ADAM i EWA – byli polakami .Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny .
  11.7/9 Narodowe Siły Zbrojne, fenomen polski: NARODOWCY, Żołnierze Niezłomni – NSZ WW 2https://www.youtube.com/watch?v=6oKx6tlM3ns&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=92
  HISTORYCY POLSCY TO OSZUŚCI . W POLSCE BYŁO NAJPIERW PRAWOSŁAWIE ! ! ! ! !
  JEZUS CHRYSTUS NIGDY NIE BYŁ W PALESTYNIE ! ! ! !

 • Kasia on 11 kwietnia 2017

  rafal

  masz bardzo radykalne i oryginalne poglądy…

 • TERESA on 30 marca 2018

  jestem 4 lata po operacji raka złośliwego jajnika usunięto mi wszystko jak ino się dowiedziałam że mam guza kg zwaliło mnie z nóg ale czytałam wszystkie sposoby leczenia już przed operacją stosowałam papryczki cili z olejem pestek winogron oraz burak jabłko marchew 1 łyżeczka miodu i kawałek imbiru oraz cytryna lub pomarańcza 1 szklanka nad czo dziennie do dnia dzisiejszego wyniki są wszystkie poniżej normy lekarze mówią pij z umiarem a będziesz zdrowa znam osoby co miały dzień wyznaczony do odejścia ale stosują to i żyją i wiara że nie ma się tego pas…..

 • Anheur M on 11 października 2020

  Mi umarła na nowotwór matka i żona nie mogłem im pomóc dlatego zainteresowałem się gromadzeniem wiedzy na ten temat nie na temat raka tylko przyczyny a to dysfunkcja układu odporności a nie coś tam ja stosuję na sobie Wodorowęglan Sodu czysty H2O2 oczywiście znam zalecenia dla utrzymania dobrego stanu zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *