Większość nowotworów powstaje przez szczepionki

szczepienia

Centrum Kontroli Chorób (CDC) w USA szybko usunęło artykuł ze strony internetowej (LINK), potwierdzający przyjęcie przez ponad 98 milionów Amerykanów jednej lub więcej dawek szczepionki polio.  Nastąpiło to w latach 1955-1963. Szczepionka była zanieczyszczona przez raka. Do organizmów dostał się poliomawirus zwany SV40. Szacuje się, że 10-30 milionów Amerykanów mogło otrzymać dawkę zanieczyszczonego SV40.

Wirus SV-40 znajduje się w nowotworach

Michele Carbone, asystent profesora patologi na Uniwersytecie Loyola Patologii w Chicago, odizolował fragmenty wirusa SV-40 w nowotworach kości ludzkich i w śmiertelnej postaci raka płuc o nazwie międzybłoniak.

Znalazł SV-40 :

 • w 33% nowotworach kostniakomięsaka kości badanych,
 • w 40% innych nowotworach kości, 
 • w 60% nowotworach płuc. 

Dr Michele Carbone otwarcie przyznaje: choroby znane pod hasłami HIV/AIDS rozprzestrzeniają się przez szczepionki hepatitis typu B, produkowanej przez Merck & Co. 

SV40 jest skrótem od Simian Wirus wodniczki 40 lub małpiego wirusa 40. To poliomawirus, który występuje u małp i ludzi. Podobnie jak inne poliomawirusy, SV40 jest wirusem DNA, który powoduje nowotwory i raka.

Uważa się, że virus hamuje transkrypcję właściwości genów tłumienia guzów u ludzi przez duży SV40 T antygen i mały SV40 T antygen. Zmutowane geny mogą przyczyniać się do niekontrolowanej proliferacji komórek, prowadząc do nowotworów.

Większość nowotworów pochodzi od szczepionek

Szczepionki polio skażone wirusem SV40, spowodowały raka w niemal każdym gatunku. Władze przyznają, że większość nowotworów na świecie pochodzi z Salk i Sabin – szczepionek przeciwko polio i szczepionek produkowanych na zapalenie wątroby typu B, u małp i szympansów.

Ogólnie twierdzi się, że międzybłoniak jest wynikiem działanie azbestu na organizm. Jednak badania pokazują inną zależność. 50% zachorowań na międzybłoniaki powstaje poprzez zakażenie wirusem SV-40 zawartym w szczepionkach polio.

Ponadto, według naukowców z Instytutu Histologii i Embriologii Ogólnej na Uniwersytecie w Ferrarze, SV-40 pojawia się w wielu innych nowotworach. Pod koniec 1996 roku, dziesiątki naukowców odkrywało SV40 w różnych rakach kości i szerokiej gamy raków mózgu. Zachorowalność na raka mózgu wzrosła o 30 procent w ciągu ostatnich 20 lat.

W lutym 2009 roku, dokonano oprysków chemicznych na WNV w największych miastach na terenie stanu Kalifornia. Podczas opryskiwania Anaheim, CA, kobieta w wieku 50 lat doznała zamroczenia, mdłości, bóli mięśni i zwiększonych bóli kręgosłupa. Okazało się, że została zatruta toksynami i … wirusem SV-40. 

Należy zadać pytanie: jak dużo innych wirusów i toksyn znajduje się w szczepionkach, o których dowiemy się za kilkadziesiąt lat?

źródło: investmentwatchblog.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSPhoto credit: CDC Global Health / Foter / CC BY

5 Responses to “Większość nowotworów powstaje przez szczepionki”

 • praktykant on 30 września 2015

  To się w głowie nie miesci,mam praktyki w prokuraturze porusze ten temat w poniedziałek jak przyjdzie mój kierownik.Ja już od pewnego czasu obserwuje dziwne powiazania miedzy korporacjami farmaceutycznymi a pracownikami związanymi ze sluzba zdrowia,podejrzewam korupcje na olbrzymia skale chyba czas na narodowa komisje śledcza w sprawie szczepionek,juz czas najwyższy.

 • Aga on 1 października 2015

  Ten artykuł jest naprawdę szokujący!!! Coś wreszcie trzeba zrobić no ile można udawać ze nic się nie dzieje?

 • JAN1 on 8 października 2015

  To sa stare historie kiedy jeszcze biologia molekularna zaczynala sie rozwijac Nalezy zalozyc ze po tylu latach rozwoju maja dzis takie rodzaje zmodyfikowanych wirusów i sekwencji DNA[np mykoplazma] ze ich mozliwosci wywolywania chorob wzrosly nieporownywalnie jednoczesnie takie rodzaje infekcji sa trudne wrecz niemozliwe do identyfikacji klkinicznej swego czasu w miesieczniku ,,NEXUS,, byl art o mykoplazmie,w ktorym stwierdzono ,, ludzie beda umierac na infekcje plucne i nieznana bedzie prawdziwa przyczyna tych zachorowan,poniewaz objawy beda podobne do grypy i innych rodzajow znanych infekcji polecam art ,,glen olsen kampanie farmaceutyczne nie chca byscie byli zdrowi,,

 • A on 13 marca 2017

  Da się jakoś sprawdzić we krwi ten wirus?

 • Malwina on 7 listopada 2017

  Te wirusy na pewno nie znalazły się tam przypadkiem..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *