Jak odtruć organizm po toksycznych szczepionkach?

szczepionki

To jest długa i przerażająca lista.

Niestety, wiele toksyn zawartych w szczepionkach nigdy samodzielnie nie opuści organizmu. Dlatego łagodny detoks tych substancji jest konieczny.

Sama zobacz.

Szczepionki zawierają następujące substancje: sacharozę, fruktozę, dekstroe, fosforan potasu, siarczan glinu potasu, pepton, ekstrakt z bydlęcia, formaldehyd, FD & C żółcieni, aluminiowy barwnik, serum płodowe z cieląt, wodorowęglan sodu, glutaminian sodu, wodorotlenek glinu, chlorek benzetoniowy, laktoza tiomersal, siarczan amonu, aldehyd glutarowy, surowica cielęca, fosforan glinu, siarczan wodorofosforanu i etanol.

Niezła lista. Ciągnie się w nieskończoność…

Przy dzisiejszym zatruwaniu z każdej strony, bez naszej pomocy nie usuniemy ich z organizmu.

Tylko przypomnę.

Nadmiar chemii/toksyn/metali to: nowotwory, autyzm, mniejsza inteligencja, ograniczone racjonalne myślenie i wiele więcej.

Sposoby pozbycia się toksyn

 

 • Detoksykująca Kąpiel

Kąpiel powinna być zrobiona z Zendocrine i soli epsom. Zendocrine jest mieszaniną olejków eterycznych takich jak: mandarynka, rozmaryn, geranium, jałowiec i kolendra. Rozmaryn, jałowiec i kolendra są dobrym wyborem w detoksykacji, a mandarynki i geranium mają właściwości oczyszczające.

 • Czosnek

Zostało udowodnione naukowo, że czosnek leczy ciężkie zatrucia metalami. Magazyn „Organic Lifestyle” sugeruje, że powinno się spożywać trzy ząbki dziennie, aby usunąć toksyny z organizmu.

 • Krzemionka

Krzemionka jest również dobra w usuwaniu metali ciężkich. „Natural News” stwierdza: „Aluminium (Al) jest wydalane poprzez mocz, kiedy osoba zażywa krzemionkę. Wydaje się, że jest małe ryzyko wiążące z przedawkowaniem, oczywiście jeśli osoba pije odpowiednią ilość wody i poziomy witaminy B1 i potasu są utrzymywane w normie”.

Jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie krzemionki jest zdobycie jej z: ziela skrzypu, żyta, jęczmienia, owsa, pszenicy i nasion lucerny siewnej.

 • Chlorella

Chlorella to jedna z najlepszych dostępnych substancji odtruwających. Dr Mercola tak to opisuje:

„Chlorella jest unikalnie zaprojektowana tak, aby nie doczepiała się do naturalnych minerałów. Organizm potrzebuje optymalnie funkcjonować. Co ciekawe chlorella nie doczepia się do korzystnych minerałów, takich jak wapń, magnez lub cynk. To prawie tak, jakby wiedziała, które metale muszą być w organizmie, a które muszą zostać usunięte. Zażywanie chlorelli to tak, jakby mała armia została uwalniana wewnątrz ciała do walki z usuwaniem toksyn z tkanek i wyrzucaniem ich z powrotem na zewnątrz ciała”.

Chlorellę możesz zażywać w formie suplementu lub dodawać sproszkowaną wersję do koktajli.

 • Probiotyki

Probiotyki są potrzebne do wzmocnienia dobrych bakterii w jelitach, gdy zostaną zaatakowane przez toksyny.

„Probiotyki mogą pomóc poprzez zmniejszenie liczby złych bakterii, pomagając przywrócić równowagę między dobrymi i złymi bakteriami w jelitach i pomóc organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu” – pisze Livestrong.

Niektóre pokarmy zawierające probiotyki to: jogurt, kefir, organiczna kapusta, kiszone ogórki, kombucha, fermentowane warzywa.

 • Olej Omega 3 z wątroby dorsza

Oleje Omega 3 są szczególnie pożyteczne w naprawie komórek i w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mózgu. Wynika to z ich wysokiej zawartości tłuszczu podobnego do tłuszczów, które są naturalną częścią systemów komórkowych i mózgu.

Jedna łyżeczka na dzień powinna być wystarczająca. Można przyjmować go w postaci suplementów.

 • Kolendra

Według Towarzystwa Przyrodniczego, kolendra jest bardzo delikatnym, odtruwającym specyfikiem. Jest również skuteczna w usuwaniu metali ciężkich z mózgu. 

Przez 2-3 tygodnie, dodawaj łyżeczkę kolendry do jedzenia, koktajli, lub po prostu ją jedz. Możesz również dodawać kolendrę do kąpieli: 6-7 kropelek.

źródło: davidwolfe.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

6 Responses to “Jak odtruć organizm po toksycznych szczepionkach?”

 • qrde bkade on 13 lipca 2016

  Zupełnie pominięto najlepszy i najefektywniejszy. ze znanych sposobów detoksykacji i oczyszczania organizmu jakim są regularne przeprowadzane lewatywy. Nasze babki robiły to dość regularnie i dożywały nienal 100 lat. Według metod stosowanych przy detoksykacji chorych na raka były lewatywy z kawy odtruwające wątrobe w której oprócz szpiku, kości i tłuszczu gronadzone są wszelkie toksyny.
  Kolejnym jest picie dużych ilości wód źródlanych zawierających krzemionki dodatkowo zdeklastrowane w jonizatorze wody.
  Przy kąpielach nakży zwrócić szczególną uwagę na zbadanie wody na zawartość fluorków, które są najbardziej aktywną trucizną w przyrodzie i które nie powinny przekraczać 0,1mg/l. Doskonałe rezultaty oczyszczające i odchudzające daje kąpiel w roztworze sody oczyszczonej ok. 05 – 07kg na wannę

 • Anna on 13 lipca 2016

  Bardzo potrzebny artykuł. Kto badał włosy pod kątem metali ciężkich, ten wie, że problem jest olbrzymi i powszechny. Dodałabym do kuracji Glutation liposomowy, który przenika barierę krew-mózg i czyści z metali ciężkich układ nerwowy i mózg. Do Glutationu liposomowego potrzebna jest Liposomowa Witamina C z kwasem R-liponowym i krzemionka tiolowa IMD. Taki zestaw opracował instytut naukowy specjalizujący się w odtruwaniu z metali ciężkich zwłaszcza z rtęci – Quicksilver Scientific.

 • Jacek on 13 lipca 2016

  Chelatacja NA EDTA ( wlewy dożylne)

 • Malgorzata on 14 lipca 2016

  Pani Anno jsk.zdobyć taka mieszanke? Pozdrawiam

 • Marcin on 12 grudnia 2016

  Głodówki lecznicze jesxcze, batdzo dobrxe odtruwaja I czyszcza organizm.

 • Andrzej on 9 lutego 2018

  Kąpiel w wodzie z dodatkami, ma oczyścić organy wewnętrzne? Kto i gdzie przeprowadził badania na temat skuteczności w/w metod? Gdzie można się zapoznać z wynikami tych badań?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *