Kiedyś były zdrowe, dzisiaj mają autyzm…

szczepionki

Przykład Stanów Zjednoczonych, powinien być przestrogą dla społeczeństwa i władz w Polsce.

Urzędnicy CDC i pediatrzy nie umieją wyjaśnić, dlaczego dziecko, które urodziło się zdrowe, nagle cofnęło się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, dołączając do szeregu ofiar systemu? Nie mogą nam powiedzieć, dlaczego tak wiele dzieci było kiedyś zdrowych, zostały zaszczepione i doznały stałego kalectwa?

Nie chcą przeprowadzić badań, aby dowiedzieć się, dlaczego zaszczepione dzieci mają: przewlekłe zapalenia, które leży u podstaw większości udarów mózgu, zaburzenia układu odpornościowego, w tym ADHD, padaczki, alergie, astmy, autyzm, cukrzyce, choroby zapalne jelit, otyłość, rak, schizofrenie i depresje?

Szczepionki niszczą dzieci

Fala dzieci niepełnosprawnych pojawiła się w 1980 roku. Jednak wybuch nastąpił w pierwszej dekadzie 21 wieku. Dokładnie w tym samym czasie, kiedy harmonogram szczepień dziecięcych został zwiększony trzykrotnie z 23 dawek w 7 szczepionkach do 69 dawek w 16 szczepionkach (USA). W ciągu tych trzech lat, szokująca liczba dzieci została zarażona i okaleczona przez przewlekłe choroby i niepełnosprawność. U 1 na 6 dzieci, zdiagnozowano trudności w uczeniu się; 1 na 9 dzieci, astmę; 1 na 10, ADHD; 1 na 12 , depresje; 1 na 50, autyzm i 1 na 400, cukrzycę.

Ludzie, którzy dorastali w latach 50-tych i 60-tych pamiętają następujący fakt: każde dziecko dostawało szczepionkę przeciwko odrze, śwince i ospie wietrznej przed wiekiem 10 lat. Nie było specjalnych sal edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych w szkołach publicznych. Niewiele dzieci miało astmę lub cukrzyce, nie było potrzeby stosować leków antydepresyjnych, jak Ritalin i Prozac.

Zamiast zrobić wszystko i dowiedzieć się, dlaczego tak wiele dzieci jest chorych i niepełnosprawnych, przemysł i rząd pracują nad wyeliminowaniem prawa do dobrowolnego wyboru nad: możliwością szczepienia, jedzeniem organicznym, medycyną naturalną w postaci, ziół, witamin, naturalnych suplementów i innych niefarmaceutycznych dobrodziejstw.

Dlaczego wpuścili politykę, biznes do medycyny?

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza, Kongres dał zgodę, aby ukształtować publiczno-prywatne partnerstwo biznesowe z branżą farmaceutyczną i chemiczną. USA i globalny rynek szczepionkowy wart jest 30 miliardów dolarów. W ciągu 10 lat, Wielkie Farmacje będą miały profit w wysokości 100 miliardów dolarów z biznesu przymusowych szczepień. Najbardziej wpływowe i bogate lobby na Kapitolu, wydały miliardy dolarów na lobbing w tematach: badań federalnych, regulacji prawnych, kształtowania polityki i wpływ na instytucje naukowe.

Sponsorowanie nauki daje gwarancje na przyszłe miliardowe zyski.

Kiedy Kongres daje 1 bilion dolarów rocznie dla Departamentu Zdrowia, to urzędnicy państwowi zatrudnieni przez CDC, NIH i FDA nie korzystają z pieniędzy podatników w celu prowadzenia podstawowych badań naukowych i identyfikacji dzieci z wysokim ryzykiem kontuzji po szczepionce. Nie porównują zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych, aby dowiedzieć się, dlaczego rodzice konsekwentnie wskazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze i uzyskują lepsze oceny w szkole niż zaszczepione dzieci. Nie wykorzystują przyznanych pieniędzy do ustalenia, czy u dzieci rozwijają się mutacje genetyczne po szczepieniu, uszkadzające DNA.

Zamiast tego, służba zdrowia wkłada głowę w piasek i współpracuje z przemysłem, aby stworzyć setki nowych szczepionek doświadczalnych, które szybko staną się przymusowe bez wyjątków i bez zbędnych pytań. Używają elektronicznej dokumentacji medycznej, aby monitorować stan twoich szczepień i zmuszają do przestrzegania harmonogramu szczepień.

Co będzie jutro?

Cóż, jeśli Amerykanie nie wstaną z kolan i nie zaczną sprzeciwiać się, to może dojść do kolejnych absurdów, jak zakaz podróżowania autobusem, pociągiem, samolotem, bez zaświadczenia o szczepieniach.

W 1986 roku Kongres uchwalił ustawę: „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Potwierdzono tym to, co rodzice obserwowali na swoich dzieciach:

szczepionki mogą ranić i zabijać.

źródło: nvic.org

.

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSPhoto credit: tarotastic / Foter.com / CC BY

3 Responses to “Kiedyś były zdrowe, dzisiaj mają autyzm…”

 • Danuta on 30 listopada 2015

  Mam ogromną nadzieję, że obawy przed szczepieniami są bezzasadne. Wnioski moje wyciągam z obserwacji stanu zdrowia najbliższych i moich znajomych. Trójka moich dzieci nie cierpi na żadną chorobę. We wczesnym dzieciństwie cierpiały na alergię, która początkowo leczona była również farmakologicznie, ale ustąpiła całkowicie po zmianie sposobu odżywiania. Depresja, alergia, astma, cukrzyca, rak, otyłość to błędy żywieniowe, brak mikroelementów i witamin, zatrucie metalami ciężkimi. Dlaczego tak proste przyczyny, łatwe do wyeliminowania zwalać tylko na szczepionki?

 • Kasia on 1 grudnia 2015

  Danuta, gratuluję zdrowia.
  Natomiast wyjdź poza własne życie i popatrz na problem szerzej, a dostrzeżesz tragedie wielu rodzin.
  I o tym należy pisać, ponieważ szczepionki są coraz groźniejsze.

  Nie bierzesz pod uwagę, że takie lekceważące podejście do tematu, może dotknąć twoje wnuki lub inne osoby?

 • Pawel on 16 grudnia 2015

  Zgadzam sie szczepienia są grozne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *