Kolejny horror w szpitalu. Nie chcą wypuścić matki z dzieckiem. Policja pilnuje…

Szpital w Bielańskim

Lekarka ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie wezwała wczoraj 18.04.2018 r. policję, która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem.

Co absurdalne zaprzeczano, że ojciec jest ojcem dziecka, nie chcąc go wpuścić na oddział.

Nie chciano mu udzielić informacji, gdzie jest matka z dzieckiem tłumacząc, że przebywa w obecności pani aspirant i jest bezpieczna.

Ostatecznie łaskawie zgodzono się na obecność w nocy przy rodzinie.

Całą noc przy dziecku i rodzicach było dwóch policjantów.

Rodzice nie wiedzą na jakiej podstawie prawnej.

Noworodkowi zostały podane dwa antybiotyki.

Powodem miało być rzekomo wysokie CRP u dziecka, którego to wyniku nie pokazano rodzicom mimo prośby i ich świętego prawa do wglądu w dokumentację medyczną dziecka oraz prawa do informacji.

Odmówiono wykonania ponownego badania.

Badania pokazano po interwencji przedstawicieli STOP NOP i zagrożeniu obciążenia szpitala kosztami opieki prawnej.

Rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia noworodka i nie wiedzą z jakiego powodu wykonano badania oraz jaka była diagnoza.

Szpital prawdopodobnie powiadomił sąd rodzinny.

Rodzice szukają prywatnego szpitala, który szanuje prawo człowieka do świadomej zgody na zabiegi medyczne, gdzie chcieliby przenieść dziecko.

Byłam na miejscu razem z Piotr Jawornik i Marta Pamięta, a także przedstawicielem włoskiej organizacji walczącej o prawa pacjenta Giacinto De Taranto, który opowie w swoim kraju jak gwałci się prawa rodziny w Polsce.

Wstyd!!!

Osoby, które chcą pomóc w znalezieniu ludzkiego szpitala proszę o kontakt: jusowg@gmail.com 

Nadal rodziny pilnuje dwóch policjantów!!!

Zbieramy na ewakuację matki z noworodkiem ze Szpitala Bielańskiego do Medicover! – https://zrzutka.pl/83n542   

Uporządkujmy:

rodzice odmówili szczepień, podania Wit K.

Szpital wezwał policję i złożył pismo do sądu.

Dziecko na serio wymaga antybiotykoterapii, rodzice się oczywiście zgodzili.

Nie chciano wpuścić ojca do dziecka (rodzice nie są małżeństwem), podważano jego ojcostwo mimo potwierdzenia przez matkę.

Cyrk na kółkach.

Stan na teraz: rodzice są z dzieckiem, pilnuje ich dwóch uzbrojonych policjantów, nie mogą opuścić (zmienić) szpitala, bo jest decyzja sądu (w zabezpieczeniu) o hospitalizacji i diagnostyce dziecka.

Rodzice mają adwokata, mają wsparcie wielu ludzi.

Jestem przez nich zgłoszony, jako osoba zaufania i nie mogę się doczekać, kiedy szpital przegra w sądzie.

A potem konkretni ludzie, których decyzje doprowadziły do tej sytuacji.

Justyna Socha ze Stop Nop

 

Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź 

 

Form by (e)NeTesFoto: https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/photos/a.501933406652732.1073741829.487884664724273/894776737368395/?type=3&theater 

7 Responses to “Kolejny horror w szpitalu. Nie chcą wypuścić matki z dzieckiem. Policja pilnuje…”

 • Tadeusz on 20 kwietnia 2018

  najwyższy czas ,żeby ktoś pozwał szpital ,który zapłaci sowite odszkodowanie. No i może wreszcie nasze „wspaniałe elyty” zaczną używać mózgów. Podobno mamy demokrację , a wz Polski robi sie państwo policyjne

 • Renata on 21 kwietnia 2018

  Polecam rodzić w Św Zofii, wydali mi kartę szczepień, uznali moją decyzję o nieszczepieniu.

 • Andrzej on 22 kwietnia 2018

  Ci „rodzice” powinni mieć zaraz odebrane dziecko. Nie chcieli podać dziecku antybiotyków. Nie chcieli szczepienia. Natychmiast opieką społeczną i kurator, a jak trzeba to do więzienia. A tych bandytów co ludziom robią wodę z mózgu w tym stop nop zdelegalizowac.

 • Darek on 25 kwietnia 2018

  Andrzej do szkoły lub raczej do mądrych się udaj po wiedzę, a nie wykrzykuj o więzieniu. Polecam wyszukać choćby hasło dr Wakefield.

 • kira on 27 kwietnia 2018

  Panie Andrzeju, lekarze powinni rodzicom wyjaśnić po co antybiotyki,na jakiej podstawie robiono badania i pokazać wyniki tych badań. Rodzice (cudzysłów niepotrzebny), zgodzili się na antybiotyk, natomiast mądrze nie zgodzili się na truciznę zwaną szczepionką. Wodę z mózgów robią raczej kłamliwe media i tzw. „eksperci”, którzy namawiaja do szczepień, bo mają za to kasę. Że też ludzie tak sobie dają prać mózgi, zamiast wyciągać wnioski z faktów. No, ale trzeba się trochę postarać, żeby te fakty poznac, a po co, jak w TV od razu im powiedzą, jakie te szczepienia są super. Bezmyślne stado lemingów

 • gosc on 2 maja 2018

  ludzie po co ta Policjia kolo tych ludzi kolo tych rodzicow kiedy wkoncu dadza spokoj tym ludziom , co to cholera wiezienie , na antybiotyk sie zgodzili ,,ale zastrzyka nie musza i nie moga ich zmusic zeby podac dziecku to jest nie zgodne z prawem nie moga zmuszac nie chce to nie zaszczepia czytalam na ten temat zeby nie zmuszac do zastrzykow nie maja prawa zastraszac mlodych rodziow , niech przestana klamac tych rodzicow nikt nie moze namawiac do zastrzykow ,, tak bo maja kase za to ,wiec lepiej zrobic za wczasu z dziecka kaleke dobrze ze sie nie zgodzila na podanie zastrzyku niech rodzice dziecka nie wierza bo ten zastrzyk to jak trucizna paralizuje nerwy a po drugie to tez nie zawsze dobrze dawac antybiotyki zasrac zoladek dziecku od urodzenia ? Panstwo nie ma prawa i nikt nie ma prawa zmuszac do zastrzyku do podania a o dziecku tylko podejmuja decyzjie rodzice i nie powinni miec odebrane prawa ,, dobrze robia rodzice bo i tez nie wiadomo co to jest za antybiotyk pomyslcie troszke nad tym a gdzie jest jakies prawo co moze pomoc tej rodzinie tylko wszyscy gadaja , ta rodzina potrzebuje teraz pomocy zeby wyjsc ze szpitala a nie nekac matke po porodzie ,,,,, poprostu wypuscie ta rodzine do domu na miejscu tej rodziny zrobilabym sprawe w sadzie za taki czyn i Policje tez pozwac bo nie maja prawa tak postepowac z kobieta z dzieckiem niech wkoncu ktos pomoze tej kobiecie z dzieckiem wyjsc z tego szpitala to jest nie zgodne z prawem co Policjia robi tam w tym szpitalu matka nie musi sie zgodzic na zastrzyk , a oni nie moga ja zastraszac poprostu dajcie matce z dzieckiem opuscic szpital a Policja niech sie zajmie zlodziejami swoja robota , kobieta juz dawno powinna byc w domu z dzieckiem az wstyd ! ze tak wyprawiaja z ta kobieta i dzieckiem, chca nastepne dziecko zrobic idiote ? kobieto nie zgadzaj sie i oni nie maja prawa cie zmuszac to jest nie zgodne z prawem co wyrabiaja z toba i dzieckiem oni to specjalnie robia bo sanepid im nakazal bo maja kase za to ,

 • Eli on 13 sierpnia 2019

  I dlatego kobiety zaprzestana rodzic w tym chorym kraju, ja nie zamierzam szarpać sie w imię zdrowia dziecka o swoje podstawowe prawa. Wystarczajaco problemów ze zdrowiem mam po szczepionce przeciw Hpv.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *