Wyjechałam z konferencji i zastanawiałam się po co ta szczepionka?

Szczepienia

W przemówieniu wygłoszonym na czwartej Międzynarodowej Publicznej Konferencji dotyczącej szczepień, która odbyła się w Reston w stanie Virginia w dniach 2-4 października 2009 roku, zostały podane nieprawdopodobne informacje przez głównego badacza szczepionek, dr Diane Harper. Kluczowy naukowiec w rozwoju ludzkich szczepionek przeciwko wirusowi brodawczaka, Gardasil i Cervariz, powiedział: „istnieje duży brak skuteczności szczepionki”.

Dr Diane Harper przeciwko systemowi

W założeniu, wypowiedź dr Diane Harper miała pozytywnie wyrażać się o szczepionkach Gardasil i Cervarix. Stało się coś nieprawdopodobnego. Doktor Harper wystąpiła przeciwko koncernom i swoim pracodawcom. Wydaje się że spektakularny efekt jej rzetelnej analizy w sprawie bezpieczeństwa szczepień spowodował, że publiczność zaczęła zastanawiać się nad przydatnością szczepienia.

Joan Robinson, która wzięła udział w konferencji stwierdziła:

„Wyjechałam z przekonaniem, że ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych jest o wiele większe, niż ryzyko dostania raka szyjki macicy. Nie mogę zrozumieć dlaczego w ogóle potrzebujemy tej szczepionki!”.

Prezentacja Dr Harper pokazała, że ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy w Stanach Zjednoczonych jest bardzo niskie. W rezultacie, aż 70% wszystkich infekcji H.P.V. rozwiązuje się w przeciągu jednego roku bez leczenia. W przeciągu dwóch lat, liczba ta wzrasta, aż do 90%.

Wyniki badań z zastosowaniem szczepionki Gardasil

Szczepionki testowano na dzieciach w wieku 15 i powyżej 15 lat, pomimo że szczepionka rekomendowana jest dla 9-latków. 15,037 dziewcząt zgłosiło niekorzystne skutki uboczne szczepionki Gardasil zgodnie z systemem raportowania (V.A.E.R.S.).

Pamiętaj, że statystyka ta reprezentuje jedynie pacjentów, którzy dokonali trudu i pokonali przeszkody wymagane do zgłaszania niepożądanych skutków ubocznych. Mało tego, lekarze/pielęgniarki musiały stwierdzić skutki uboczne w wyniku zastosowania szczepionki Gardasil.

Szokujące jest to, że w chwili obecnej, jak wynika z najnowszego raportu V.A.E.R.S. – oficjalnie uznano 139 zgonów dziewczynek leczonych szczepieniem HPV. Kiedy dane na ten temat przedstawiała dr Harper, oficjalnie zarejestrowano 44 zgony.

Nieprzyjemne skutki uboczne użycia szczepionki Gardasil to:

  • Zespół Guillain-Barré (paraliż trwały przez lata, lub na stałe – czasem ostatecznie powodujący uduszenie),
  • toczeń,
  • drgawki,
  • skrzepy krwi,
  • zapalenie mózgu.

Większość rodziców i młodzieży, nie zdaje sobie sprawy z takiego ryzyka.

W 98% przypadkach, organizm sam leczy chorobę

Dr Harper, twórca szczepionki mówi, że zdecydowała się powiedzieć prawdę, aby w końcu mogła spokojnie spać:

„Około osiem na dziesięć kobiet, które są aktywne seksualnie dostaną H.P.V. w pewnym etapie ich życia. Normalnie nie ma żadnych objawów. W 98 procentach przypadków, organizm sam zwalcza chorobę. Jednak w tych przypadkach, gdy tak nie jest, i nie jest się leczonym, może prowadzić do komórek przedrakowych, które mogą przekształcić się w raka szyjki macicy”.

Zastanawiające jest pytanie, w jakim celu propaguje się szczepionkę, która nawet nie zapobiega rozwojowi raka. Nie ma na to rzeczywistych dowodów. Producent przyznaje, że szczepionka działa tylko na 4 szczepy z możliwych 40 dla określonej choroby wenerycznej, która wymiera na własną rękę w stosunkowo krótkim okresie. Dlatego szansa, że faktycznie szczepionka pomaga jest mniej więcej taka sam, jak szansa, że w producenta uderzy meteoryt.

W swoim wystąpieniu Dr Harper jasno przyznaje, że młode kobiety i rodziny powinny otrzymywać bardziej dokładne ostrzeżenia przed otrzymaniem szczepionki w celu zapobiegania rakowi szyjki macicy. Twierdzi, że być może w kilku wolno rozwijających się krajach, istnieje większy ryzyko choroby i szczepionka może być przydatna.

Na pewno zastanawiasz się tak jak wielu innych czytelników, dlaczego 9-latki muszą być szczepione na bardzo rzadkie i mniej objawowe choroby weneryczne, które układ odpornościowy zazwyczaj sam zwalcza?

Być może szczepienie HPV pomogło niewielkiej liczbie ludzi, lecz mało znana niska skuteczność leku, została ukryta przed społeczeństwem.

źródło: trueactivist.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeS



Photo credit: USACE Europe District via Foter.com / CC BY

2 Responses to “Wyjechałam z konferencji i zastanawiałam się po co ta szczepionka?”

  • Mathew on 18 marca 2016

    Ja byłem szczepiony, ale teraz wiedząc to co wiem nie dopuściłbym to tego….trzeba walczyć na śmierć na życie aby odkryć fałsz szczepień i ich niepotrzebność należy ujawnić i ich szkodliwość. Problem szczepień leży u żródła…szczepienia są z założenia BŁĘDEM

  • Ewa on 19 marca 2016

    Szczepionka HPV ma na celu pozbawienie płodności kobiet w jak najmłodszym wieku. Dlaczego? NWO. Depopulacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *