Broń masowego rażenia: szczepionki, pestycydy i smugi chemiczne

Broń masowego rażenia

Szczepionki, pestycydy i smugi chemiczne są nagminnie stosowanymi rodzajami broni masowego rażenia.

Broń masowego rażenia, jest substancją chemiczną, jądrową, radiologiczną lub biologiczną, która ma zdolność do zabijania i przynoszenia znacznej szkody dla dużej liczby ludzi, nie wspominając o jej negatywnych skutkach na przyrodę, otoczenie i biosferę. 

Broń masowego rażenia okalecza i zabija

 • Pestycydy

To toksyczne substancje, celowo uwalniane do naszego otoczenia, w celu zabijania istot żywych. Pestycydy to termin ogólny, który zawiera substancje wykorzystywane do: zabijania chwastów (herbicydy), owadów (insektycydy), grzybów (fungicydy) i szkodników (rodentycydy).

 • Smugi chemiczne

Stanowią część ciągłego, masowego odprowadzania odpadów biologicznych, pestycydów i toksyn, które początkowo wyglądają jak zwykłe smugi.

Łatwo je wykryć, ponieważ nie rozpraszają się szybko na niebie, nie są utworzone z normalnej kondensacji na bazie wody. Smugi chemiczne wypuszczane przez samoloty są znacznie grubsze, niż zwykłe smugi pozostawiane jako naturalny ślad po spalaniu benzyny.

Często rozciągają się po niebie na wzór XS lub siatki.

 • Szczepionki

Teoria mówi, że szczepionki służą do przywoływania, hiper-reakcji odpornościowych u ludzi, w celu złagodzenia skutków przyszłej infekcji przez „dzikie” patogeny.

Teoria i praktyka nie idzie w parze. 

W rzeczywistości, „stłumione” lub „osłabione” formy drobnoustrojów i wirusów, często odzyskują pełnie życia wewnątrz organizmu. Rozsiewają zakaźną chorobę, przeciwko której szczepienie ma zapobiec.

Obecne szczepionki są niebezpieczne dla każdej osoby, ponieważ oprócz rtęci, aluminium i innych substancji chemicznych, zawierają organizmy zmodyfikowane genetycznie. Wywołują w krótkim, jak i w długim okresie czasu: nowotwory, autyzm i inne niepotrzebne choroby.

Przez ingerencje chemików korporacyjnych w naturę człowieka, pojawia się coraz więcej, wcześniej nieznanych tzw. chorób cywilizacyjnych.

Rtęć oznaczona jest jako tiomersal, glutaminian sodu – MSG, formaldehyd – płyn balsamujący, glin znany jest z wywoływania choroby Alzheimera.

Żadna szczepionka nigdy nie została udowodniona jako, bezpieczna dla ludzi, pomimo „opłaconych” badań opublikowanych przez naukowców korporacyjnych. Aktualne szczepienia przyczyniają się do rozprzestrzeniania ponad 25 znanych chorób zakaźnych, w tym polio i odrę.

Broń masowego rażenia, to nie jest teoria spiskowa!

Broń biologiczna i chemiczna wykorzystywana jest do kontroli populacji w Ameryce, w Polsce i we wszystkich krajach świata.

W Ameryce wdrożyli takie mechanizmy jak: eugenikę, profilowanie rasowe i proliferacje nie-białych obywateli. Globaliści i bogacze udają, że pomagają niedostatecznie uprzywilejowanym dostarczać: „żywność” i „medycynę”.

W rzeczywistości, prawo USA umożliwia testowanie chemikaliów i czynników biologicznych na ludności cywilnej. Nie ma tutaj żadnej demokratycznej procedury głosowania w celu ochrony zdrowia ludzkiego, zdrowia zwierząt i  stanu środowiska naturalnego.

Wielu samozwańczych filantropów, jak Bill Gates i George Soros, finansuje programy mające na celu: fundowanie, promowanie i rozpowszechnianie genetycznie modyfikowanej, rakotwórczej, napakowanej pestycydami i toksycznymi szczepionkami żywności.

Czy nie jest to forma depopulacji społeczeństwa światowego?

Pod pozorem pomocy, całe populacje „niepożądanych” są systematycznie niszczone przez niezdrową żywność i leki które mają pomóc ofiarom.

Szczepionki takie jak: DTaP i HPV służą do sterylizacji wielu nastolatek.

Przykładowo, w Kenii, Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy oskarża UNICEF i WHO o sterylizacje milionów dziewcząt na początku wieku rozrodczego, pod pozorem „zapobiegania tężcowi”. Jest to program szczepień, który jest sponsorowany przez sam rząd Kenii.

Dowody naukowe z niezależnych laboratoriów wykazały, że co najmniej pół tuzina badanych próbek szczepionek przeciwko tężcowi z różnych miejsc w całej Kenii, potwierdziły ich najgorsze obawy. Były pozytywne na antygen HCG stosowany w szczepionkach przeciw płodności! 

Obecnie, na obszarze 10 mil kwadratowych w hrabstwie Miami-Dade (Floryda), EPA i CDC zatwierdziły masową wojnę chemiczną przeciwko człowiekowi. Wszystko dzieje się pod pretekstem oszukanego wirusa Zíka.

Wysoce toksyczne owadobójcze chemikalia nazywane „Naled” zawierają dibrom. Powodują wady wrodzone u ludzi, nawet przy podawaniu niskich stężeń.

W efekcie, broń masowego rażenia jest używana w imię walki z komarami, a ludność Polski, Stanów Zjednoczonych i świata jest tak ogłupiana fluoryzowaną wodą i toksycznymi lekami, że nie jest w stanie połączyć prostych faktów.

Nie są w stanie zrozumieć, dlaczego ktoś miałby doprowadzić ich dzieci do chorób. Za bardzo ufają politykom, którzy powinni stać na straży prawa i blokować depopulacje społeczeństwa światowego.

źródło: naturalnews.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSFoto: „One More Lost Soul” (CC BY-NC 2.0) by Thomas Hawk

3 Responses to “Broń masowego rażenia: szczepionki, pestycydy i smugi chemiczne”

 • Tomasz on 29 września 2016

  Właśnie zaczynam batalię o zdrowie mojej córki,bo już ma 12 lat i propozycję przyjęcia HPV.W szkole ma być pogadanka,lekarz mi już też nadmienił,także się zacznie walka z systemem.

 • Kasia on 10 października 2016

  Powodzenia :)

 • Grzegorz on 20 października 2016

  Bardzo jestem ciekaw jak poszla batalia o szczepienie corki. Mam nadzieje ze udalo sie wygrac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *