HIV i AIDS: wielkie oszustwo?

aids600                           

Od kilkudziesięciu lat informują nas o straszliwej chorobie jaką jest AIDS. Kilka lat temu była mocna nagonka, potężna kampania informacyjna, a raczej dezinformacyjna. Człowiek nawet bał się witać z nieznanymi osobami. Wmówiono nam, że można zarazić się wirusem HIV przez ślinę, seks, a nawet przez funkcjonowanie w otoczeniu zarażonej osoby.
Od jakiegoś czasu znamy prawdę.
AIDS – HIV to było i jest wielkie kłamstwo, ściema, oszustwo…

Dlaczego ludzie umierają na AIDS?

Skoro AIDS to oszustwo, to dlaczego tyle ludzi umiera na tę chorobę?
Posłuchaj, jakie wnioski wysuwa kobieta w poniższym filmiku:
 
  
 
„Obecnie osoby zarażone na HIV umierają na choroby wątroby, wskutek negatywnego działania farmaceutyków. Nie ma to nic wspólnego z AIDS. Podawane są śmiercionośne leki, które nie leczą tylko zabijają…i my sami jeszcze to finansujemy…”.
 
Wypowiedź dziennikarki greckiej jest mocna, ostra ale czy nieprawdziwa?
 
Zobacz w filmiku, co zrobił Dr Robert Willner?  
Wstrzyknął sobie krew zarażoną wirusem HIV:

 
.
 
Myślisz, że jest szalony, zwariował?
Niekoniecznie. On nie boi się wirusa HIV, bo zna prawdę. A prawda jest okrutna dla wszystkich osób, które zmarły w wyniku tej choroby.
Okazuje się, że nigdy, nikt nie wyodrębnił wirusa HIV!
Być może słyszałaś o dwóch noblistach, którzy to uczynili, ale…nie ma na to dowodów i nikomu innemu nie udało się tego powtórzyć.
Dlatego wielu lekarzy i naukowców mówi wyraźnie: skoro nie ma  wirusa HIV, to nie ma czegoś takiego, jak AIDS.
Ludzie umierają nie z powodu wymyślonego wirusa HIV, tyko przez działanie toksycznych leków, które są aplikowane „chorym”.

Dlaczego testy na HIV dają wynik pozytywny?

Testy, to kolejny szwindel karteli medycznych. 
Okazuje się, że testy na HIV opracowane są przez kilku producentów, którzy nie dają żadnej gwarancji na ich poprawność. W instrukcji nakazują robić ponowne testy, ponieważ nie są pewni wyników. Często na pięć prób, trzy wykazują „pozytywny”, a dwa „negatywny” wynik lub odwrotnie.
Lekarz w takiej sytuacji przepisuje leki na wirusa HIV, który niszczy nie tylko wątrobę, ale na przykład wysysa tkankę tłuszczową.
Pamiętasz, jak po takiej kuracji wyglądał Patrick Swayze?
System, który czerpał olbrzymie zyski z wystylizowanego aktora, nie miał dla niego litości. Nie dość, że umarł, to końcówkę życia miał morderczą. Wyglądał jak upiór.
Czy było to efektem działania wirusa HIV?
Nie, ponieważ takiego wirusa nie ma.
Naukowcy zbadali siedliska występowania chorych na AIDS. Idealnie pokrywają się z terenami biedoty, gdzie nie ma zagwarantowanych podstawowych warunków do życia, czyli podstawowej opieki medycznej, czystej wody i jedzenia. Do weryfikacji osób służył im jeden test na HIV, a w niektórych regionach nie było testów, tylko chorobę orzekano na podstawie utraty wagi ciała.
Najciekawsze jest to, że dopiero po zażyciu leków, chorzy mają większość opisanych symptomów AIDS:  choroby przewlekłe, zapalenie płuc, gruźlica, harpes, neurologiczne, rak, reumatyzm itd.
A gdy, osoba już zarażona HIV ma chociaż jedną z tych objaw, kompletnie nie związaną z AIDS, to natychmiast aplikują jej leki-toksyny mające zwalczyć HIV. Po ich zażyciu chory ma całą gamę chorób „eidsowych”…
 
Koniecznie oglądnij poniższy film, ponieważ dokumentuje cały szwindel związany z HIV i AIDS.
.
Co o tym myślisz?
.

.pBeata Beata Andrasik

Photo credit: tonrulkens / Foter / CC BY-SA

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę a ja będę wysyłała Ci najświeższe info o kłamstwach tego świata, o fajnych poradach i wiele więcej.

Twoje dane są bezpieczne

3 Responses to “HIV i AIDS: wielkie oszustwo?”

  • jan on 26 lipca 2015

    www boydgraves.com byla sprawa w sadzie najwyzszym usa grupa niezaleznych genetykow oskarzala zad usa o celowe stwozenie wirusa hiv.podobno mieli jednoznaczne dowodyna stwozenie go w wojskowym laboratorium i podanie goprzez grupoy szczepienne z atlanty afrykana..gdzie prawda ……

  • michał on 16 grudnia 2015

    Z tym, ze Patrick Swayze miał raka, z tego co kojarzę trzustki a nie HIV/AIDS…

  • XXXLEON on 2 czerwca 2018

    Wyłączamy milczenie./Włączamy myślenie. Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY w sobie by je rozdawać.. Sprawdzaj, doświadczaj.Polecam .. ignorancją wspieramy system.. .podaj dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *