O pasożycie małym sprytnym

  pDk3sol 
               
Poświęć, proszę czas na obejrzenie tego sześcioczęsciowego filmu:
 
                               
                               
                               
                               
                               
                               
 ,
Stanowisko doktora Vebera oraz innych uczonych jest takie, że

 w skład guza rakowego wchodzą m.in.pasożyty.

         
Rosyjska biolog T.J. Swiszczowa popiera powyższą tezę. Dwadzieścia sześć lat temu przeprowadziła eksperyment. Umieściła w odżywce zwierzęce i ludzkie komórki rakowe.
Co nastąpiło?
Otrzymała rzęsistka pod wieloma postaciami. Rzęsistek – jednokomórkowy pasożyt – zmienia bowiem formy w zależnosci od działania systemu immunologicznego nosiciela. Potrafi na własne potrzeby, zacząć inaczej się odżywiać i oddychać. Nieraz upodabnia się do pozostałych pasożytów, nieraz nawet do komórki ludzkiej. Może przypominać amebę, może przebrać się za cystę albo też wyglądać stricte jak rzęsistek.
Gdy działamy na niego antybiotykiem, mimo chwilowej ulgi, z jeszcze większą siłą rozmnaża się i tworzy kolonie. Zajmuje naczynia krwionośne, jelita, wątrobę, narządy płciowe. Wydziela enzym niszczący sluzówki, kości , narządy, mięśnie. Krew i limfa dostarczają go w każde miejsce naszego ustroju. Rzęsistki pożerają erytrocyty i leukocyty, a zamiast tego oddają truciznę. Po kilkakrotnym zarażeniu rzęsistkiem, to i inne pasożyty mają łatwy dostęp.
Stanowi on dla nas absolutne niebezpieczeństwo. Oto on 

Wbrew pozorom rzęsistkowica ( inaczej trichomonaza lub trichomonodoza) jest podstępną chorobą. Wywołuje żylaki, choroby onkologiczne, raka. Rzęsistek policzkowy najczęściej uczestniczy w chorobach stawów i nóg.

A gdybyś się dowiedział, że w najwcześniejszym etapie zainfekowania pasożytem rzęsistkiem, już zaczynasz chorować na raka?

Wiele wskazuje na to, że pasożyty mają swój udział w przypadkach raka.

W 1996 roku w Genewie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poczyniła statystyki.W ciągu jednego roku rak miał miejsce u 966000 ludzi, natomiast w 55% z tych przypadków przyczyną były pasożyty.  Pasożyty były powodem aż w 80,83 % na 529390000 dla raka w kobiecych narządach , w szyjce macicy.

W watrobie 527000 razy/ 1 rok, a z tego 82% spowodowały pasożyty. W płucach na 1.020.000 rocznie 90% przypadków było spowodowanych pasożytami. I tak chłoniaki limfatyczne w 100% na 303000 przypadków rocznie było z powodu pasożytów, leukemia 1 na 275000 przypadków, rak macicy na 500000 w 100% przyczyną były pasożyty (schistomatoza), rak w pęcherzu moczowym – na 200000 przypadków- przyczyna 100% pasożyty ( schistomatoza). <żródło ” Szkoła Zdrowia” Nadjeżda Siemionowa”>.

Poza rzęsistkiem mamy tu innych nieproszonych gości. Na przykład bruzdogłowiec szeroki sprzyja powstawaniu guzów złośliwych, tasiemiec uzbrojony guzom tarczycy, bakterie gronkowca złocistego powodują czyraki, grzyb Candida wywołuje kandydozę, grzyb Nokardia powoduje guzy, kropidlaki ( Aspergillus) to grzyby wywołujące nowotwory złośliwe i choroby płuc, ziarniak grzybiasty ( Mycosis fungaides) wywołuje nowotwór złośliwy węzłów chłonnych.

Pasożyty kochają cukier i toksyczne środowisko 

 Nie tak szybko pozbędziemy się robaków, grzybów i bakterii. Ale bynajmniej nie uprzyjemniajmy im życia nagminnym spożywaniem cukrów i skrobi znajdującej się w produktach zbożowych ( gluten). Uważajmy na mleko i alkohol. Zapomnijmy o owocach z puszki jak i napojach konserwowanych. Pomimo, że w dzisiejszych czasach o prawdziwie naturalne produkty jest bardzo trudno, wchodząc do sklepu kierujmy się na miejsca ze świeżym towarem i żywnością naturalną. Bądż wymagający, jesli rozumiesz rolę pasożytów w Twoim zdrowiu.

Dbaj o higienę, unikaj miejsc, gdzie jest łatwo o zarażenie.  Pilnuj dzieci, aby nie całowały nieznajomych zwierząt, nie brały zabawek do buzi. Zwróć uwagę na samą…wodę. Oczyszczanie wody, aby była zdatna na potrzeby spożywcze jest kłopotliwe. Zanieczyszczenia są tak różnorodne, że trzeba by do tego użyć tak samo różnorodnych procesów technologicznych. Stacje uzdatniania wody nie nadążają za zanieczyszczeniami. Zbiorniki wodne są siedliskiem drobnoustrojów.


Podnoś odporność własnego organizmu wszelkimi dostępnymi sposobami. Doceniaj sprytnego przeciwnika.

..

. pBeata  Beata Andrasik

.

Photo credit: Illustration by Chris Glen, The University of Queensland. / Foter / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci najświeższe info o kłamstwach tego świata, o fajnych poradach i wiele więcej.

Twoje dane są bezpieczne

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *