Rodzice nie szczepią swoich dzieci ? Do więzienia…

szczepionki

Rządy państw stawiają rodziców w bardzo trudnej sytuacji. W kwestii podejmowania decyzji czy szczepić dziecko czy nie, nieważne jest dla polityków prawo wolnego wyboru, prawo do życia w wolności, dążenie do szczęścia rodzinnego. Nie przyjmują dowodów na niebezpieczeństwo szczepień, ich braku skuteczności.

Dalej wygrywają firmy farmaceutyczne.

Najbardziej szczepione populacje występują z największą liczbą chorób na którą się szczepią. Szczególnie w przypadku szczepionki przeciw epidemii: odry, świnki, różyczki, polio i krztuścowi.

Te wszystkie argumenty są nieważne dla rządów państw.

Rodzice są oczerniani za nie szczepienie dzieci

 Publicysta „USA Today” Alex Berezow śmiało mówi:

“Rodzice, którzy nie szczepią dzieci powinni iść do więzienia”. 

„Stosy danych wykazały, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne… Kłócenie się z tymi faktami jest jak obalanie teorii o sfałszowaniu lądowania na księżycu”.

Powiedz to rodzinie Keira Driscoll, pięciolatki, która umarła zaledwie trzy dni po otrzymaniu szczepionki przeciw grypie.

Powiedz, że szczepionki są bezpieczne tysiącom rodzin, które zgłosiły roszczenia do Narodowego Programu Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek po poważnych obrażeniach lub śmierci ich dzieci.

Korzyści ze szczepienia zostają zdecydowanie przebarwione z jednego powodu – aby zwiększyć sprzedaż i zasiać strach. Wszystko ku chwale wielkiej farmacji.

“Anty-szczepieniowi rodzice zmieniają swoje dzieci w małe bomby zegarowe. Powinni zostać obciążeni za narażanie ich życia”.

I to jest ich logika: rodzice odpowiedzialni za chodzące „bomby zegarowe”, to terroryści. Należy ich aresztować. Nie szczepisz, to znaczy, że jesteś wariatem.

Ta propaganda nie zwraca uwagę na fakt, że prawdziwą przyczyną zgonów, jest osłabiony układ odpornościowy, a nie sama choroba. Zdecydowana większość zgonów występuje w populacji, które żyją bez podstawowych warunków do życia: czystej wody, urządzeń sanitarnych i wystarczających poziomów niezbędnych witamin w diecie.

We Francji w czwartek, 7 stycznia 2016 roku, sąd skazał, małżonków Larère na karę dwóch miesięcy w zawieszeniu, za nie szczepienie córki. Mogą dostać do sześciu miesięcy pozbawienia wolności i grzywnę w wysokości 3000 – 5000 euro.

Link

Śmiertelność z powodu chorób dziecięcych spadła, zanim szczepionki pojawiły się na rynku

Badania wykazały, że wraz ze wzrostem jakości życia, śmiertelność w wyniku chorób zakaźnych zmniejszyła się. Nie nastąpiło to z powodu nagminnych szczepień.

Kiedy w 1963 roku wprowadzono szczepionkę przeciwko odrze, liczba zgonów na tę chorobę malała, dzięki lepszemu odżywianiu i higienie.

Zgony z powodu odry zmniejszyły się z około 10 osób na 100,000 w 1912 roku do 0,25 na 100,000 w 1960 roku. Chociaż wprowadzenie szczepionek zmniejszyło liczbę zgonów do blisko zera, trend ten zmniejszał się sam zanim szczepionki się pojawiły. I niestety, niesłusznie został przypisany szczepionkom.

Przed pojawieniem się szczepień, większość dzieci, które zachorowały na odrę w USA, same ją pokonały. Ich organizm zbudował własne mechanizmy obronne. 

Dziś mamy szczepionki przeciwko każdej chorobie. Wielu rodziców i lekarzy, uważa że jest ich za dużo w harmonogramie szczepień dzieci. Obciąża ich organizm i zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. CDC w USA zaleca 30 szczepionek (plus roczne szczepienie na grypę) w pierwszych sześciu latach życia dziecka…

Skutki uboczne szczepionek przeważają nad zagrożeniami związanymi z chorobą

Skutki uboczne związane ze szczepionkami, przyćmiły ryzyko związane z chorobą.

MMR – szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce, rozpoczęła całą „anty-szczepieniową” akcję. Niebezpieczeństwo tej szczepionki, skłoniło znaczną liczbę rodziców do rezygnacji ze szczepień.

Media bez wątpienia powiedzą, że troskliwi rodzice uwierzyli w „plotki” o niebezpieczeństwach szczepionki MMR i błędnie powiązali ją z autyzmem. Jednak na pewno nie poinformują o procesach sądowych przeciwko CDC. Organizacja ukrywa link szczepionki MMR z autyzmem. Sprawy są w sądzie.

Większość nigdy nie będzie świadoma prawdziwego ryzyka związanego ze szczepieniami, ponieważ farmacje kontynuują zastraszanie ludzi. Czas na poznanie PRAWDZIWEJ strony i na walkę z obowiązującymi szczepieniami.

My walczymy tylko o prawo wyboru.

źródła: naturalnews.com

tempsreel.nouvelobs.com

 

Kasia Kasia Brzoza 

Formularz z NeTeSPhoto credit: theglobalpanorama via Foter.com / CC BY-SA

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *